ДРОГОБИЦЬКИЙ МЕХАНІКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ м. Дрогобич, вул. Раневицька 12 (03244) 3-52-06 monudmt@ukr.net

Львівщина – локомотив промислової революції

26–27 жовтня 2017 року у Львові проходив XVII Міжнародний економічний форум, що стало найважливішою подією року в економічному житті Західної України. Це потужна національна і міжнародна платформа, створена для компетентного обговорення важливих переваг та наявних проблем, пов’язаних із конкурентоспроможністю регіонів і їх стратегічним розвитком та економічним зростанням. Серед учасників форуму – міністри, інвестори, дипломати, представники міжнародних фондів, науковці та викладачі економіки. Наш коледж представляли викладачі економічних дисциплін  Винницька О.Й. та Винницький М.Т.

На форумі обговорювали реформи в Україні, реалізацію сучасної економічної політики та формування бази професійно-технічних кадрів.                 У панельній дискусії взяла участь міністр освіти України Лілія Гриневич, яка акцентувала увагу на проблемах та низькому рівні підготовки фахових спеціалістів.

Висновок, до якого прийшли учасники форуму, актуальний і об’єктивний для сучасників: інвестувати в освіту і науку, в новітні технології, у захист інтелектуальної власності, у верховенство права – це єдино правильний шлях до розвитку економіки та країни вцілому.

Методист коледжу    Сея З.І.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *