ДРОГОБИЦЬКИЙ МЕХАНІКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ м. Дрогобич, вул. Раневицька 12 (03244) 3-52-06 monudmt@ukr.net

Інформація про підготовчі курси

На базі механіко-технологічного коледжу діють підготовчі курси (ліцензія АЕ 295758 від 03.03.15р), що створенні відповідно до Закону України «Про освіту» і Статуту коледжу.

Мета курсів – підготовка абітурієнтів до вступу у ВНЗ I та II рівнів акредитації.

Навчання на підготовчих курсах здійснюється згідно з навчальними планами базової загальної середньої освіти з предметів: математика та українська мова.

Навчання триває 4 місяці: з 1 лютого до 31 травня.

Після завершення навчання курсанти складають випускні випробування:

  • тестування з математика;
  • диктант з української мови.

Слухачам підготовчих курсів, які вступають на інженерно-технічні напрямки підготовки(спеціалістів) та успішно склали випускні випробування, додають додаткові бали згідно додатку 2 Правил прийому.
Право відвідувати підготовчі курси мають особи, які навчаються в 9-10 класах загальноосвітньої школи, учні відповідних класів гімназії.

Пільгами, при оплаті за навчання, на підготовчих курсах користуються діти-сироти, діти працівників коледжу та діти батьки яких загинули під час участі в антитерористичній операції, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України або померлих внаслідок поранення, контузії, чи каліцтва, одержаних у районах проведення антитерористичної операції.