Друкувати ДрукуватиВітаємо з Днем Студента!Студенти!
Усіх, кому життя дало море енергії, фантазії та сміливості бути молодим – любити життя, придумувати життя і будувати життя – від душі поздоровляємо зі святом.І особливо поздоровляємо майбутніх, теперішніх і вічних студентів. Тому що знання – це не тільки сила, але й радість, і головна надія суспільства. Знання – ключ до безкрайнього, єдиного, дружнього світу, бо ж „не моря розділяють народи, а невігластво”. І той, хто долає незнання, не просто отримує кар’єрні перспективи або стає високонкурентним на ринку праці. Він стає головною цінністю, „сіллю” суспільства.

Бажаємо всім вам, усім нам вчитися для себе та інших, любити себе та інших, жити у мирі зі світом та собою. Ми щасливі, доки вчимося і втілюємо.

Прийміть щирі вітання Дрогобицького механічного технікуму з нагоди Дня студента.
Студентські роки – це інвестиції не лише в майбутнє кожного з нас, але й у майбутнє усієї України в цілому. Ваші критичні погляди і настрої відносно існуючої дійсності, нові ідеї та енергія, особливо потрібні для корінних реформ у будь-якій галузі. Кожен з нас, як невід’ємна частина студентства України, повинен прагнути бути в авангарді демократичних та прогресивних перетворень у нашому суспільстві.