Друкувати ДрукуватиТобі наші дари, Україно!Традиційним для нашого навчального закладу стало свято квітів. Кожна навчальна група виставила квіткову композицію, в якій відобразила свою творчість і фантазію. В свою чергу адміністрація коледжу підготувала найталановитішим групам грамоти. Переможців та призерів визначала спеціально створена комісія, очолювана директором коледжу Степаном Степановичем Якимом.

Чи не у кожній композиції чільне місце посідов гарбуз. Хтось вирізав на ньому назву своєї навчальної групи, хтось зробив із овоча голову з оригінальним виразом обличчя, прикрасивши солом’яним капелюхом або хустиною. А група ПК-32 виготовила опудало з головою із кавуна і блакитними волошками замість очей, яке з усмішкою зображало гру на гітарі. На грудях красувався музичний інстумент виготовлений із пінопласту та прикрашений яскравими пелюстками квітів. Оригінальним витвором студентів ДВ-21 стала уквітчана парасолька, яка підкреслювала молодість та вроду її власниці.

Окрім гарбузів студенти оригінально використовували у своїх роботах кабачки, капусту, картоплю, моркву, огірки, кукурудзу та виноград. І, звісно було багато осінніх квітів (особливо чорнобривці і айстри), вишитих рушників, серветок.

Дуже гарно виглядала карта України, викладена з квітів руками студентів групи ПК-22, із підписом – “Україна – процвітаюча держава”. Група ПК-11 створила з чарнобривців герб Дрогобича.

Варто відзначити, що роботи студентів першого курсу практично нічим не поступалися а то й перевишували творіння їх старших колег.

Варто відзначити найкращих:

І курс: БО-12 – Грицик Г.О., ЕК-12 – Медвідь Х.М., ПК-12 – Кожух І.В., ДВ-11 – Черватюк Л.В.

ІІ курс: ДВ-21 – Яцків Р.Б., ПК-22 – Беца І.М., БО-21 – Андрійчик О.Б.

ІІІ курс: ІВ-31 – Кобиринка Б.М., ПК-32 – Андрушко З.В., БО-31 – Лемак О.С., ДВ-32 – Кузнєцова М.Б.

ІV курс: ПК-42 – Паращак О.О.