Друкувати ДрукуватиVI обласна науково-пошукова конференція “Світ навколо нас”3 квітня 2013 року у Львові відбулася VІ науково-пошукова конференція студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації “Світ навколо нас”. В цій конференції взяв участь студент групи ЕК-32 Лучка Роман. Під керівництвом викладачів Літвінової Т.В. і Яцинич О.Б. він підготував науково-пошукову роботу на тему: “Електроліз.

Історія відкриття і застосування”. Для виступу на конференції під керівництвом викладача Баглая Р.Є. і за активної його участі був знятий і змонтований відеоролик на тему: “Виготовлення друкованих плат з допомогою електролізу”. Відеролик був унікальним на цій конференції і заслужив високої оцінки з боку організаторів та її учасників. Після перегляду відео багато викладачів попросили дозволу використовувати підготовлений студентом матеріал для своїх занять при вивченні теми “Електроліз”. Технічне забезпечення надав студент групи ПК-21 Брелик Андрій.

Лучці Р. було вручено диплом за участь в VI науково-пошуковій конференції з хімії, біології та екології на тему “Світ навколо нас”. За керівництво студентською науковою роботою та участь у конференції грамотами були нагороджені викладачі Літвінова Т.В. та Яцинич О.Б.