Друкувати ДрукуватиШевченківські дні в нашому коледжіКожного року разом із теплом весняного сонечка приходить до нас велике національне свято-День народження Т.Г.Шевченко. Минуло понад 200 років з дня його народження, а ми не перестаємо виносити з глибин творчості великого Кобзаря перлини національної мудрості, самоповаги і патріотизму. Вшанування великого поета  відбулося і у Дрогобицькому механіко-технологічному коледжі.

З цією метою було проведено ряд заходів. Тепло і щиро звучало Шевченкове слово з уст наших студентів, які брали участь у конкурсі на краще читання поезій Кобзаря. Приємно було споглядати різнобарв’я національної вишивки, яким розцвітало фойє коледжу під час проведення виставки вишиванок. На особливу увагу заслуговують і стінгазети, виготовлені кожною групою з нагоди свята.

Гідним підсумком святкувань став урочистий вечір, присвячений великому Кобзареві. Під час дійства присутні мали можливість ще раз пройти стежками життя Тараса Шевченка, прислухатись до його живого слова. Особливою окрасою свята стали пісні на слова Тараса Шевченка „Думи мої….” ,„Садок вишневий коло хати.”, „Заповіт”.

Організатори свята, викладачі-словесники подякували всім, хто долучився  до його проведення.