Друкувати Друкувати«Світ навколо нас»


«Світ навколо нас»

16 березня 2016 р. у Львівському техніко-економічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка» проходила науково-пошукова студентська конференція «Світ навколо нас».

Обласне методичне об’єднання викладачів хімії, біології та екології уже дев’ять років поспіль проводить таку конференцію студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Цього року в конференції прийняли участь представники 26 коледжів та технікумів. У доповідях, які супроводжувалися мультимедійними презентаціями, розглядалися проблеми охорони оточуючого середовища, здоров’я та інші.

Наш коледж з доповіддю «Мінералізація води та її значення»  представляв студент групи ЕК-42 Яцуляк Віталій. В доповіді було висвітлено вплив підвищеної та низької мінералізації води на здоров’я людини.

В межах конференції проходив ІІ конкурс науково-пошукових робіт «Творчий пошук сьогодення – якісна освіта майбутнього».

На конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи з актуальних проблем у галузі біології, екології та хімії, які є пошуковими за своїм характером, мають наукове і прикладне значення, впроваджені у навчальному процесі.

Робота Яцуляка Віталія «Вода – джерело життя» (керівники          Літвінова Т.В., Лазарів М.М., Яцинич О.Б.) зайняла  ІІІ місце. Особливо відзначено використання міжпредметних зв’язків  (хімія, фізика, екологія. біологія, метрологія та дипломне проектування), а також наявність експериментальних досліджень.

На творчий конкурс «Друге життя вторинної сировини» свою роботу «Світильник-нічник» представила студентка групи ДЗ-31 Ярема Ірина. (викладачі Квасній О.Р., Калічак М.Т.). Для роботи Ірина використала газети, клей ПВА, залишки аерозольний фарб. Техніка виконання пап’є-маше.

Велику допомогу у підготовці до участі в конференції надали також студенти групи ПК-31 Матейчук Ростислав та Ілик Владислав,                                      ДЗ-21 Баран Олег, а також викладач Беца І.М.