Друкувати ДрукуватиТиждень циклової комісії природничо-математичних дисциплін


Тиждень циклової комісії природничо-математичних дисциплін

Цікаво та змістовно пройшов тиждень циклової комісії природничо-математичних дисциплін.

В цей час проведені нетрадиційні відкриті заняття: з хімії та біології викладачем Медвідь О.М., з математики викладачем Берегуляк О.Р., з математичного аналізу викладачем Кузнєцовою М.Б.

Студенти мали можливість взяти участь в олімпіадах: біології (викладач Медвідь О.М.), з екології (викладач Кобиринка  Б.М.), з фізики (викладач Яцинич О.Б.).

Викладач Кобель Р.О. провела  фізичну вікторину на тему : Електромагнетизм. Змінний струм». В групах ПК-11, БО-11 та ПК-12 проведено КВК на тему «Хто ж інтелектуал?» (викладач Медвідь О.М.).

Відбулась відео презентація на тему:

«Мінералізація води та її значення» (викладач Літвінова Т.В.). Великий інтерес в студентів викликав захід «День народження числа Пі».

У коледжі вже стало традицією проводити математичні свята. Викладачами Кузнєцовою М.Б. та Яцинич О.Б. був проведений тематичний захід «Математика – цариця наук» У пізнавально – розважальній програмі свята були цікаво представлені історичні довідки, вікторини, конкурси, розігрувалися призи.

14 березня вся світова математична спільнота святкує день народження числа Пі і видатного фізика А. Енштейна.

20160317_133734

Студенти коледжу під керівництвом викладачів Яцинич О.Б. і Кузнєцової М.Б.  підготували презентацію «Дивовижне число Пі».

20160317_134623

Крім історії цього загадкового числа були презентовані цікаві факти його обчислення відомими математиками, рекорди запам’ятовування, зокрема українцям, застосування його у різних науках.

Студент групи ПК-31 Сорочич Михайло підготував слайд – шоу зі світовими пам’ятниками числу Пі, музичним оформленням до якого була музика американського композитора Майкла Блейка, створена ним на основі цифр, що складаються з числа Пі.

21

Для перегляду презентації натисніть на посилання

Атрибутом свята у всьому світі є пиріг, а ми святкували з тортом, на якому було привітання числу  Пі «З днем народження», викладене із свічок.

13

Студентами були виготовленні стінгазети, що стосувались тем з різних предметів циклової комісії. Викладачами циклової комісії проводились нетрадиційні заняття: урок – гра, урок-подорож, урок-конференція, брейн-ринг; проводились цікаві тести, розвязувались тематичні  кросворди.