Друкувати ДрукуватиДень Охорони Праці


День Охорони Праці

Служба Охорони праці інформує:

За ініціативою Міжнародної організації праці (МОП) для привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу 28 квітня відзначають Всесвітній день охорони праці. Україна відповідно до Указу Президента від 18 серпня 2006 року №685 також відмічає цю дату.

На засіданні адміністративної ради коледжу розглянуто Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2016 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні до центральних та місцевих органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівник5ів і працівників підприємств,установ та організацій,  лист Міністерства освіти і науки України №1/9-209 від 22.04.2016 р.. За результатами засідання видано наказ №147  від 27.04.16 р., створено робочу групу у складі:інженера з охорони праці Ільницької Н.Д., заступника директора з навчальної роботи  Ренжина П.М., голови студентського профкому Марітчак Х.В.

Робочою групою розроблено та проведено  заходи, основні з яких, особливо змістовні :  конкурс малюнків «Охорона праці очима дітей» та лекція для працівників «Стрес на робочому місці – колективний виклик».

CIMG1480

Лекцію для працівників «Стрес на робочому місці – колективний виклик» проводить інженер з охорони праці Ільницька Н.Д.

За результатами конкурсу малюнків видано наказ  від 18.05.16 р., яким студентам Сосяк Вероніці, Фекете Миколі (група ЕК-22),Кіріченку Володимиру, Кіріченку Сергію, Карпову Максиму (група ОР-11) Удичу Миколі,Ченю Борису, Когуту Юрію (група ПК-11),

Сеї Христині, Грушевській Ірині, Гринюк Мар’яні  (група БО-11),

Баб’як Вікторії, Шелеснак Анні, Кулинич Мар’яні  (група ДВ-11),

Стебельському Андрію, Федику Данилу, Гаврилику Ігорю (група ЕК-21) оголошено подяку.

До 25 травня 2016 року інформацію про проведення заходів до відзначення Дня охорони праці коледж зобов’язаний надіслати Міністерству освіти і науки України згідно листа №1/9-209 від 22.04.2016 року.

Малюнки конкурсу  «Охорона праці очима дітей»: