Друкувати ДрукуватиОбласне методичне об’єднання викладачів хімії, біології та екології ВНЗ I-II рівнів акредитації Львівської області


Обласне методичне об’єднання викладачів хімії, біології та екології ВНЗ I-II рівнів акредитації Львівської області

9 листопада 2016 р. в ДВНЗ “Дрогобицький механіко-технологічний коледж” проходило обласне методичне об’єднання викладачів хімії, біології та екології ВНЗ I-II рівнів акредитації Львівської області.

Присутні заслухати виступ директора коледжу Звіра Б.І. про історію навчального закладу, здобутки працівників та переспективи розвитку.

Голова обласного методичного об’єднання викладачів хімії, біології та екології інформувала присутніх про завдання методичного об’єднання на 2016-2017 н.р.

З доповідями виступили: голова циклової комісії природничо-математичних дисциплін ДМТК Медвідь О.М. , яка ознайомила присутніх з навчальною та методичною базою викладання хімії, біології та екології в коледжі; а також викладачі хімії та біології Дрогобицького коледжу нафти і газу Бугір В.І., Бочак Л.Р., Ярема Г.І., Кулик Г.О., Низова Г.Д., які поділились досвідом впровадження технології інтерактивного навчання при викладанні природничо-наукових дисциплін.

Активну участь в проведенні заходу взяли викладачі хімії, біології та екології ДМТК Літвінова Т.В., Кобиринка Б.М., Медвідь Х.М.

Після засідання проведено ескурсію в церкву Святої Анни в Бориславі.