Друкувати ДрукуватиВиховний тематичний захід з безпеки життєдіяльності


Виховний тематичний захід з безпеки життєдіяльності

З метою привернення уваги до таких негативних явищ у людському суспільстві як куріння тютюну, вживання алкоголю та наркотичних речовин 3 листопада 2016 року  в механіко-технологічному коледжі під керівництвом викладача предмету «Безпека життєдіяльності» Ільницької Н.Д. був проведений тематичний виховний захід «Один день з історії життя курця», приурочений до Міжнародного дня відмови від куріння.

В ході заходу показана відеоаудіопрезентація про шкоду куріння для здоров’я людини. Студентами-учасниками заходу зіграно жартівливі сценки, в яких такі персонажі, як «Цигарка», «Курці», «Лікар», «Спортсмен», «Наркотик», «Серце», «Нерви», «Шлунок»,  «Голова», «Легені», «Колобок»,  «Лисичка», «Вовк», «Ведмідь», «Заєць» доступно донесли до слухачів інформацію про небезпеку тютюнового диму як для активних,  так і для «пасивних» курців,  згубну дію вживання алкоголю та наркотичних речовин.

Численні плакати та гасла, виготовлені  учасниками виховного заходу, застерігали студентів від згубних звичок та закликали їх до відмови від  куріння.