Друкувати ДрукуватиВсеукраїнський тиждень права у ДМТК


Всеукраїнський тиждень права у ДМТК

На виконання Плану заходів з проведення у 2016 році “Всеукраїнського тижня права” у Дрогобицькому механіко-технологічному коледжі триває тиждень права.

З 05 грудня по 09 грудня 2016 року студенти та працівники коледжу мали можливість проконсультуватися у юриста-практика, викладача права Бучинської Галини Йосипівни, ставши активним учасником круглого столу “Консультує спеціаліст”. Бучинська Г.Й. надавала юридичні консультації, допомагала вирішити життєві ситуації.
У цей період в бібліотеці коледжу було організовано виставку юридичної літератури під назвою “У вирі правової інформації”, з котрою з цікавістю знайомилися студенти коледжу. Викладачі мали змогу ознайомитися на виставці з методичними напрацюваннями викладача права Бучинської Г.Й. та одночасно почерпнути потрібну юридичну інформацію.
08 грудня 2016 року(у четвер) куратори груп першого курсу коледжу провели, у рамках виховної години, тематичні бесіди на правову тематику.
Вартує уваги і те, що у рамках тижня, викладач Бучинська Г.Й. оформила в аудиторії №30 “Історії України і правознавства “Куток правознавства””, котрий буде діяти постійно та поповнюватись матеріалами, що стосуються змін у законодавстві України.
Тиждень права у Дрогобицькому механіко-технологічному коледжі поклав початок добрій традиції: не оминати своєю увагою законодавство України, бо всім відома істина “Незнання законів, не звільняє від юридичної відповідальності”.