Друкувати ДрукуватиТиждень циклової комісії гуманітарних дисциплін і діловодства


Тиждень циклової комісії гуманітарних дисциплін і діловодства

З 6 по 10 березня у нашому коледжі проходив тиждень циклової комісії гуманітарних дисциплін і діловодства.

У понеділок , 6 березня, відбувся конкурс “Кращий за професією”. Організатор конкурсу –  викладач спецдисциплін Черватюк Л.Я. Конкурс проходив під гаслом “У роботі – вся краса людини, найвища істина життя”. Перемогла у конкурсі студентка групи ДВ-31 Берещак Ксенія, яка блискуче впоралася із виконанням усіх завдань та написала цікаву і змістовну статтю. ІІ і ІІІ місце вибороли студенти тієї ж групи Нечипір Ірина та Штанопруд Анна.

20170310_112844

У вівторок, 7 березня, відбувся конкурс на краще читання поезії Тараса Шевченка. Студенти декламували поезії Кобзаря українською та іноземними мовами. Організували  студентів до участі в конкурсі викладачі Ястремська О.Л., Бандрівська Н.М., Ключник О.В., Грицик Г.О.

У четвер, 9 березня, відбувся урочистий вечір “Уклін тобі, Тарасе”, який підготувала викладач української літератури Лемак О.С. На святі звучали поезії Тараса Шевченка, пісні, інсценівки. Дух Кобзаря витав серед присутніх у залі і надихав усіх любов’ю до рідної землі. Заключним акордом свята став його безсмертний “Заповіт”.

DSC01986

Безымянный

У п’ятницю, 10 березня, в актовій залі коледжу відбулася літературно-музична композиція “Світ, зігрітий жінкою”, яку організувала викладач зарубіжної літератури Куц А.О. До участі в цьому дійстві було залучено багато учасників. Виступ складався з танців, співів, інсценізацій, декламацій, чудової гри на скрипці та саксофоні, що супроводжувався демонстрацією полотен визначних художників. Окрема подяка групі ДЗ-31 за чудове оформлення актової зали.

Цього ж дня відбувся блеф-клуб “Вірю-не вірю” з документознавства у групі ДВ-21 під керівництвом викладача Черватюк Л.Я. Суть гри полягала у відгадуванні правильності тверджень і понять командами та визначеннями за поданими  фрагментами текстів, до яких видів документів вони відносяться.

Перемогу у грі виборола команда “Документознавець” (Кісера І., Баб’як В., Піців Х., Мицан М. )