Друкувати ДрукуватиМетодичне об’єднання викладачів дисциплін технологічної підготовки виробництва


Методичне об’єднання викладачів дисциплін технологічної підготовки виробництва

У ДВНЗ «Дрогобицький механіко-технологічний коледж» 24 травня 2017 р. проходило методичне об’єднання викладачів дисциплін технологічної підготовки виробництва (взаємозамінності, стандартизації та якості, технічних вимірювань та метрології; обробки металів різанням, верстатів та інструментів; технологічних та виробничих процесів галузей; проектування та виготовлення технологічного оснащення) під головуванням Лазаріва М.М.

Слухалися наступні питання:

  1. «Методика підготовки виробництва продукції на підпрємствах відповідно до міжнародних стандартів серії ISO». Доповідала викладач Дрогобицького механіко – технологічного коледжу Щуцька М.І.
  2. «Використання міжпредметних зв’язків у підготовці до дипломного проектування та курсових робіт». Доповідав Стебельський Ю.М. (викладач Дрогобицького механіко – технологічного коледжу. )

В обговоренні прийняли участь Дьорка А.І. (Стрийський коледж ЛНАУ), Лапан С.Б., Маланюк У.І., Яцула М.П. (Львівський державний коледж харчової та переробної промисловості НУХТ), Стасюк Н.І.( Львівський коледж технологічний НЛТУ України), Яців Г.І. та Яців Т.В (Дрогобицький коледж нафти і газу).

Щира подяка всім учасникам за плідну та змістовну роботу в методичному об’єднанні!