Друкувати ДрукуватиПідприємництво як життєва перспектива сучасної молоді


Підприємництво як життєва перспектива сучасної молоді

Про креативне підприємництво в Україні починають говорити все більше. Є багато проектів, зароджуються різні ініціативи, в рамках яких є творчий елемент, все більше тих, хто ідентифікує себе як креативний підприємець. Цей напрям є найбільш інноваційним сектором економіки, важливим на різних рівнях – персональному, компаній, держави, в міжнародному контексті, як частина глобальної економіки. Креативне підприємництво – рушій розвитку суспільства, сприяє кращій інтеграції людини в соціум.

Протягом 04-08 вересня 2017 року у Львові проходив тиждень креативного підприємництва. Підприємці Львова та регіону мотивували та навчали азів бізнес-старту студентів, старшокласників та просто молодих людей. За програмою, відбулася панельна дискусія “ІТ-освіта та креативне підприємництво в сфері ІТ”, в якій брали участь студенти Дрогобицького механіко-технологічного коледжу спеціальності “Інженерія програмного забезпечення”, а саме Броварський Максим(ПК-42), Батько Павло(ПК-42), Кузьо Юрій(ПК-42), Ясюра Роман(ПК-42), Герман Віталій(ПК-31), Грабовський Арсеній(ПК-31), Бейба Максим(ПК-31), Кірчей Андрій(ПК-31).

Із виступів наші студенти зробили висновок, що підприємництво – один з можливих варіантів саморозвитку, що в ньому можна реалізуватись, як і в будь-якій роботі, і це важливо для нашої економіки. Така діяльність сприяє подальшому розвитку інновацій і дозволить студентам-випускникам, знайти себе у власній справі. Сектор креативних індустрій робить Україну привабливою – і для тих, хто тут живе, і для світу загалом, адже творчий продукт цікавий, відкриває перспективи для міжнародної кооперації.

 

Викладач-методист Винницька О.Й.

IMG_20170908_141648