Друкувати ДрукуватиТиждень циклової комісії природничо-математичних дисциплін.


Тиждень циклової комісії природничо-математичних дисциплін.

Як завжди цікавим та насиченим подіями був тиждень циклової комісії, який тривав з 18.04.2018р. по 25.04.2018р. Почався з випуску стіннівок по всіх предметах циклової комісії на тему «Цікавий світ наук», які демонструвались у фойє коледжу. Під керівництвом викладачів Кобиринки Б.М. та Медвідь О.М. студенти зорганізували виставку виробів з вторсировини, яка викликала велике зацікавлення як у студентів так і в працівників коледжу.

 

Всесвітньому дню Матері – Землі був присвячений оригінальний конкурс «Вічні тераріуми», організований викладачем екології Кобиринкою Б.М.

 

Велика кількість студентів прийняла участь в конкурсі рефератів (викладачі Кобель Р.О., Берегуляк О.Р., Кобиринка Б.М.), конспектів (викл. Берегуляк О.Р., Кобель Р.О.) та презентацій (викл. Кобель Р.О., Берегуляк О.Р.).

 

Змістовною та оригінальною була презентація «Творці математичного аналізу» (викл. Кузнєцова М.Б.). Неабияке зацікавлення викликала презентація «Ера біоніки та майбутнє людства» (викл. Медвідь О.М. та Медвідь Х.М.).

Викладач Берегуляк О.Р. підготувала студентів Паніва Богдана  (гр. ПК-21), Лучишина Богдана та Герія Сергія (гр. ПК-12) до участі в обласній олімпіаді з математики.

 

6

 

Проведені олімпіади з біології (викл. Медвідь О.М.), з екології (викл. Кобиринка Б.М.), з фізики (викл. Місоченко М.М.). Визначені переможці та відзначені подяками.

 

В рамках циклової комісії проведена конференція «Ядерна енергетика та екологія» під керівництвом викладачів Кобель Р.О. та Берегуляк О.Р. Активну участь прийняли студенти груп ПК-11, ПК-12, БО-11, ДВ-11, ДЗ-11. Такий захід збагатив студентів цікавим науковим матеріалом та наслідками Чорнобильської катастрофи.

8

 

З метою зацікавлення предметом та виявлення інтелектуалів серед учасників була проведена інтелектуальна гра «Я люблю математику» під керівництвом викл. Кузнєцової М.Б.

Брейн-ринг з хімії під керівництвом викладачів Літвінової Т.В.,     Медвідь О.М. та Медвідь Х.М. дав змогу виявити знавців періодичної системи хімічних елементів Д.І. Менделєєва серед студентів груп ПК-11, ПК-12, ЕК-12, БО-11, ДЗ-11, ОР-11.

 

Викладач Кузнєцова М.Б. підготувала команду до участі в брейн-рингу з математики в педагогічному університеті ім. І. Франка.

1

Тиждень циклової комісії був завершений виставкою методичних  напрацювань викладачів.