Друкувати ДрукуватиДорогі матусі! Від щирого серця вітаємо вас зі святом – Днем Матері!Мама – це найдорожче і світле, що є на світі. Вона завжди радіє успіхам своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину, щиро переживає за кожен пройдений крок. Немає людини ближче і рідніше! Нехай Ваші серця зігрівають любов і турбота близьких! Кожен день буде наповнений радісними і приємними подіями! Щастя, здоров’я, благополуччя, душевного спокою і любові! Миру та затишку у вашому домі!

Привітання до Дня Матері студентів групи ЕК-11 Дрогобицького механіко-технологічного коледжу Дорогі матусі! Від щирого серця вітаємо вас зі святом – Днем Матері!

Мама – це найдорожче і світле, що є на світі. Вона завжди радіє успіхам своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину, щиро переживає за кожен пройдений крок. Немає людини ближче і рідніше! Нехай Ваші серця зігрівають любов і турбота близьких! Кожен день буде наповнений радісними і приємними подіями! Щастя, здоров’я, благополуччя, душевного спокою і любові! Миру та затишку у вашому домі!