Друкувати ДрукуватиВручення дипломів спеціальностей «Інженерія програмного забезпечення» та «Галузеве машинобудування».


Вручення дипломів спеціальностей «Інженерія програмного забезпечення» та «Галузеве машинобудування».

30 травня 2022 року в Дрогобицькому механіко-технологічному фаховому коледжі  відбулося свято з нагоди вручення дипломів випускникам навчального закладу.

У цей день вітали молодших спеціалістів спеціальностей «Інженерія програмного забезпечення» та «Галузеве машинобудування».

Ця подія зібрала працівників та викладачів коледжу, студентів-випускників та їх рідних, спонукала присутніх до теплих слів, щирих вітань та душевних спогадів.

Щедрим на тепло, любов та гарні побажання були виступи директора коледжу Богдана ЗВІРА, завідувачів денного відділення Тараса ФЕДИСІВА та Оксани ЯЦИНИЧ, кураторів груп Оксани КАФЛИК, Наталії БАНДРІВСЬКОЇ,  Івана БОЙЧУКА, Мирона ЗУБКА. З Божим благословенням виступили отець Євген та отець Павло.

Гарного святкового настрою додали вітання ведучих Демко Оксани та Владики Марії, а також пісня, у виконанні студентки 1-го курсу Корпан Марії. Із щирими словами вдячності до дирекції та викладачів коледжу звернулися студенти, які цього року завершили навчання.

Шановні випускники! Щиро вітаємо вас з отриманням дипломів! Пам’ятайте свій рідний коледж, у стінах якого ви провели кращі роки студентського життя! Не зупиняйтеся на досягнотому! Бажаємо, щоб отриманий диплом став не просто документом про освіту, а ключем, що відчинятиме будь-які двері на шляху до вашої мети!