Друкувати Друкувати30 червня 2022 року в Дрогобицькому механіко-технологічному фаховому коледжі відбулося свято з нагоди вручення дипломів випускникам.


30 червня 2022 року в Дрогобицькому механіко-технологічному фаховому коледжі  відбулося свято з нагоди вручення дипломів випускникам.

Студенти спеціальностей «Автоматизація та комп‘ютерно інтегровані технології», «Дизайн», «Облік і оподаткування», та «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» отримали путівку в нове життя – диплом про закінчення коледжу. А також цього року вперше випускники спеціальностей «Інженерія програмного забезпечення» і «Галузеве машинобудування» отримали диплом фахового молодшого бакалавра. Свято розпочалось з хвилини мовчання. Колектив коледжу вшанував усіх загиблих у війні з росією… З привітальним словом виступили почесні гості свята міський голова Дрогобича Тарас Кучма, його заступник Андрій Ковч та отці Євген та Павло. До вітань приєднались директор коледжу Богдан ЗВІР, завідувачі денних відділень Михайло ЛАЗАРІВ, Оксана ЯЦИНИЧ і Тарас ФЕДИСІВ, куратори навчальних груп Ірина БЕНЬКО, Мар’яна КУЗНЄЦОВА, Ольга ДРОЗД, Наталія СТЕБЕЛЬСЬКА, Богдана КОБИРИНКА, а також студенти та їх батьки. Колектив коледжу вітає наших випускників 🥳, бажає не залишити осторонь свої прагнення та сподівання, як і раніше, весело та цікаво проводити кожен день, тримати в руках справний компас, який вказуватиме правильний напрямок у нове майбутнє. Щоб у будь-якій справі Вам допомагала удача, а Ваші рішення підтримували близькі люди. Ми пишаємось Вами, наші дорослі, розумні та цілеспрямовані випускники! Надіємось, що Ви з усмішкою згадуватимете студентське життя у нашому коледжі. 😊