В останній літній день у нашому коледжі  відбулася урочиста лінійка, приурочена  посвяті першокурсників набору 2022 року в студенти.

Дата: 31 Серпень 2022Святковості заходу додали  гарний сонячний день, прикрашене різнокольоровими кульками та квітами місце проведення лінійки, радісні та трохи схвильовані, обличчя студентів і їхніх батьків.

Урочисте дійство розпочалося вступною промовою директора коледжу Богдана Звіра, який тепло привітав першокурсників зі святом і запросив їх до студентської родини.

Першокурсників зі святом також привітали: начальниця відділу сім’ї, молоді та спорту Дрогобицької міської ради Олександра Пашко, директор КП «Дрогобичводоканал», колишній випускник коледжу Роман Шагала, директор обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Микола Герасим’як та директор коледжу 1986-2014 років Степан Яким.

Усі, хто був запрошений до виступу, висловили свою тверду впевненість у незламності та перемозі України, а першокурсникам побажали віри у власні можливості, підкорення нових вершин, активного, позитивного і емоційного студентського життя, патріотизму та плекання національної свідомості.

Після чуттєвого виступу Івана Хлапоніна – військовослужбовця, який захищає нас на фронті, батька нашого першокурсника, хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих героїв – борців за незалежну Україну.

Студентську молодь і всіх присутніх на святі привітали та поблагословили о. Дмитро та о. Павло.

Кращих студентів коледжу, відмінників навчання (а їх цьогоріч дев’ятнадцять) нагороджено почесними грамотами.

Під урочисту музику першокурсникам уручено символічні Студентський квиток та Ключ знань.

Студенти-першокурсники Марта Гук і Назарій Гураль виголосили урочисту клятву студента, останні слова якої підхопили усі присутні.

Право дати перший дзвінок у новому навчальному році отримали відмінника навчання, студенти четвертого курсу Романна Держко і Владислав Дудич.

За встановленою в коледжі традицією кращі викладачі та студенти поклали квіти до пам’ятників Тарасу Шевченку, Івану Франку, Степану Бандері, Героям Небесної Сотні.