Друкувати ДрукуватиАкція “16 днів проти насильства” у ДМТФК


Акція “16 днів проти насильства” у ДМТФК

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Психологічною службою коледжу було проведено ряд заходів.

25 грудня – Міжнародний день боротьби проти насильства щодо жінок. Студенти групи ОР-21 Віталій МАЛИНІВСЬКИЙ, Назар ФІЛАТОВ та Андрій ТАБАЧИНСЬКИЙ підготували інформаційну хвилинку на тему: «Гендерна рівність».

1 грудня відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Студенти коледжу переглянули інформативне відео про ВІЛ/СНІД, яке ще минулого року підготували  студенти БО-31  Ірина ПЕТРІВСЬКА, Марія ВЛАДИКА, Вероніка МАРКІВ, ДЗ-31 Адель БОДНАР, ПК-41 Олександр РИК, Андрій БІДНИК та Ярослав КОЗАК. А також у групі ЕК-11 була проведена лекція-вікторина, на якій студенти показали високий рівень знань з питань ВІЛ/СНІДу.

Студенти створили дуже цікаві стіннівки на тему: «Міжнародний день боротьби з рабством» (відзначають 2 грудня), «Можливості –  обмежені, здібності – безмежні» до Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями (відзначають 3 грудня), «Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі» (відзначають 6 грудня).

У Міжнародний день волонтера (5 грудня) до коледжу завітали представниці Дрогобицької школи волонтерства. Дівчата розповіли про свою діяльність, зустріч пройшла під гаслом: «Твори добро, Бро».