Друкувати ДрукуватиДень відкритих дверей


День відкритих дверей

4 лютого 2023 року в нашому коледжі відбувся традиційний захід – День відкритих дверей. Усі охочі мали можливість пройтися нашими коридорами та авдиторіями, познайомитися з умовами навчання студентів, з їхніми досягненнями та творчою майстерністю.

Гостями навчального закладу також були випускники  коледжу, які успішно працюють у різних сферах,  використовують  отримані знання на виробництві та в бізнесі.

Батьки і майбутні студенти з великою увагою слухали не тільки грунтовну розповідь директора коледжу Богдана Звіра про освітній процес у навчальному закладі, але й щирі слова Івана  Нищака, Христини Пилип, Віри Ткач, Тараса Карпина, Юрія Рижковця, Владислава Копача та інших випускників про те, як отриманий тут досвід знадобився  їм у подальшому житті.

Ми дякуємо ЗСУ за те, що можемо провести такий захід, можемо поговорити про наші майбутні  професії, і сподіваємося на зустріч у вересні під мирним небом переможної України в навчальних авдиторіях Дрогобицького механіко-технологічного фахового коледжу!