Друкувати ДрукуватиЗустріч німецького художника-графіка, дизайнера Утца Бенкеля з викладачами та студентами 2-4 курсів спеціальності “Дизайн”.


Зустріч німецького художника-графіка, дизайнера Утца Бенкеля з викладачами та студентами 2-4 курсів спеціальності “Дизайн”.

9 березня, відбулася зустріч німецького художника-графіка, дизайнера Утца Бенкеля з викладачами та студентами 2-4 курсів спеціальності “Дизайн”. Організатором та модератором зустрічі була Мар’яна Мирошниченко, викладачка дисципліни “Основи графічного дизайну”. Утц розповів про свою роботу художника, виставку “День за днем” та проєкт фандерайзингу для українських художників. Також дав кілька корисних порад для майбутніх українських колег.
Після лекції був живий виток запитань троє студентів-старшокурсників взяли інтерв’ю для навчального проєкту з “Основ рекламного дизайну”. Зустріч відбулася у теплій дружній атмосфері, натхненною. Викладачі та студенти спеціальності “Дизайн” вдячні німецькому колезі за візит, підтримку та обмін досвідом.