Друкувати ДрукуватиДень науки


День науки

Уже понад 20 років у третю суботу травня в Україні відзначають День науки. Це свято покликане вшановувати наукові традиції, досягнення українських вчених й нагадати, що саме наука є основою інтелектуального потенціалу нації та її майбутнього.

Однією з найважливіших фундаментальних наук є математика. Вона є інструментом пізнання світу, одним із найважливіших досягнень культури і цивілізації. Без неї розвиток технологій і пізнання природи були б неможливими.

„ Математика- це велична споруда, створена уявою людини для пізнання Всесвіту”

                                Ле Курбюз’є

З нагоди Дня української науки викладач математики Оксана Берегуляк разом зі своїми студентами підготували виставку стіннівок та науково-пошукових робіт: “Краса математики: геометрія кристалічної гратки”

Саме за допомогою цієї виставки, шляхом інтеграції знань з математики, фізики, хімії, з використанням інженерних технологій студенти можуть усвідомити цілісність та взаємозалежність компонентів навколишнього світу. 

Ця виставка допомогла усвідомити, що без потужної передової науки надзвичайно важко повноцінно захищати державу, забезпечувати її сталий розвиток та гідне майбутнє. Саме професійність досвідчених науковців, педагогів у поєднанні з креативністю студентів, дають змогу ставити амбітні цілі і гідно відповідати на прості виклики сьогодення.