Друкувати ДрукуватиФінал пілотного навчального проєкту «Сприяння розвитку молодіжного підприємництва серед ВПО» у Львові


Фінал пілотного навчального проєкту «Сприяння розвитку молодіжного підприємництва серед ВПО» у Львові

5 травня 2023 року у Львові відбувся фінал пілотного навчального проєкту «Сприяння розвитку молодіжного підприємництва серед ВПО». Під час DemoDay 36 команд представили свої стартапи на розгляд інвесторам та представникам місцевих органів влади, серед яких 17 прототипів проєктів та 19 бізнес-ідей. Навчальний проєкт реалізували на базі Tech StartUp School НУ Львівська політехніка в рамках грантової співпраці з Проєктом USAID «ГОВЕРЛА».
Заявки на участь у програмі подали понад 1200 школярів та студентів Львівщини, 530 з них успішно завершили навчання. Кожен учасник проходив навчання на двох курсах: обов’язковому курсі «Креативне мислення» та одному з п’яти модулів на вибір: «Основи ІТ», «Біотехнології», «Робототехніка», «Управління дронами», «3D моделювання». Студенти ДМТФК також долучились до цієї програми. Серед усіх представників коледжу, слід відзначити студента IV курсу спеціальності 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології – Богдана Когута, розроблений ним проєкт «Танцюючий робот» (керівник – Юрій Баклан, викладач дисципліни «Основи робототехніки»). Робота студента була високо оцінена менторами проєкту, відзначена почесною грамотою та грошовою премією.
Щиро вітаємо з успішним проходженням навчального проєкту.
Бажаємо нових відкриттів та збагачення новим досвідом. Впевнені, що саме завдяки вашим зусиллям, наш навчальний заклад гідно проявить себе в найближчому майбутньому!