Друкувати ДрукуватиТиждень циклової комісії спеціальності 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технологіїУпродовж 7-9 червня  2023 року у Дрогобицькому механіко-технологічному фаховому коледжі пройшов Тиждень циклової комісії спеціальності 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології спеціалізації  “Обслуговування систем управління та автоматики”.

Тиждень циклової комісії розпочався з інтелектуально-розважальної гри “Берейн-ринг”, в якій брали участь чотири команди, представниками яких були студенти груп: ЕК-21, ЕК-22, ЕК-31 та ЕК-32.  

Гра складалась з конкурсів на швидкісну відповідь, кмітливість, відкриття чорного ящика (учасники команд  відповідали на цікаві питання зі спеціальності), а також пройшов конкурс для вболівальників, де за кожну правильну відповідь отримано в нагороду смаколики.

Правильність відповідей оцінювало журі, у складі заст. директора з виховної роботи  Ірини Юрчак та викладача Мар’яни Кузнєцової, ведучий брейн-рингу -завідувач денним відділенням спеціальності Михайло Лазарів.

Переможцями стала команда групи ЕК-31 (капітан команди – Руслан Салашник).  Учасники гри та вболівальники отримали багато позитивних емоцій. Директор коледжу Богдан Звір нагородив команди грамотами та призами!

У четвер, 8 червня, у фоє коледжу циклова комісія представила виставку технічної творчості, де було продемонстровано студентські роботи, виконані під час цьогорічного дипломного проєктування.

На виставці викладачі Юрій Баклан та Микола Ворончак показали роботу 3D-принтера та фрезерного верстату CNC3018. Відвідувачі виставки мали можливість спостерігати виготовлення різних деталей на 3D-принтері та фрезерування друкованих плат, для подальшого використання при виготовленні електронних пристроїв. Також студенти коледжу побачили використання роботів-автомобілів під управлінням мобільних пристроїв.

Також 8 червня студенти ІІІ курсів, які проходили практику в навчально-виробничих майстернях коледжу, відвідали одне із найбільших підприємств регіону «ЛЕОНІ» у  с. Нежухів Стрийського району. Студенти мали змогу ознайомитись з роботою підприємства, структурою, відділами та сучасним виробництвом кабельної продукції для автомобілів.

9 червня завершився Тиждень циклової комісії проведенням конкурсу “Кращий за професією” у лабораторії електро-монтажної практики. У конкурсі брали участь студенти ІІІ курсів спеціальності. Під  час конкурсу студенти відповідали на теоретичні питання та виконували практичне завдання. Переможцями конкурсу стали: І місце – Роман Мостюк (гр. ЕК-32), ІІ місце розділили між собою студенти Юрій Ільницький (гр. ЕК-31) та Андріій Лейнард (гр. ЕК-31), ІІІ місце – Тарас Іванчук (гр. ЕК-31). Студенти підтвердили свої добрі теоретичні знання та практичні навички. Вітаємо переможців конкурсу!

Бажаємо й надалі професійних успіхів та безліч перемог на різних теренах!

Заходи до Тижня циклової комісії спец. дисциплін спеціальності 151 “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології” підготували викладачі комісії.