Друкувати ДрукуватиЗахист дипломних проєктів спеціальності 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології за спеціалізацією  “Обслуговування систем управління і автоматики”.


Захист дипломних проєктів спеціальності 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології за спеціалізацією  “Обслуговування систем управління і автоматики”.

Успіх супроводжує тих, хто цього гідний

Бернард Шоу

У Дрогобицькому механіко-технологічному фаховому коледжі з 19 по 23 червня проходив захист дипломних проєктів спеціальності 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології за спеціалізацією  “Обслуговування систем управління і автоматики”.

Дипломні проєкти (більша їх частина) були виконані з технічним підтвердженням, що значно покращить матеріально-технічну базу коледжу та лабораторії спецдисциплін.

Вітаємо студентів-випускників з успішним захистом! Щиро віримо у ваше блискуче майбутнє. Бажаємо, щоб диплом випускника коледжу слугував для вас не лише документом про освіту, а й надійним провідником у професійній сфері сучасного українця. Бажаємо, щоб на вашому життєвому шляху було ще багато перемог та злетів, нових проєктів та досягнень!

Дорогі випускники, крокуйте впевнено та вільно до своїх мрій!

Слава Україні!

Героям Слава!