Друкувати ДрукуватиУрочисте відкриття виставки “Франкова магія дизайну”


Урочисте відкриття виставки “Франкова магія дизайну”

У неділю , 2 липня ,відбулося урочисте відкриття виставки «Франкова магія дизайну», присвяченої 10-ій річниці створення спеціальності Дизайн у Дрогобицькому механіко-технологічному фаховому коледжі. Вона стала яскравим підсумком нашої творчої праці. Щороку студенти і викладачі створювали цікаві та креативні проєкти, які можна було оглянути в коледжі.
Цього року з нагоди 10-річчя спеціальності усі дрогобичани та гості міста можуть побачити роботи дизайнерів у виставковому залі галереї сучасного мистецтва Дрогобицької дитячої художньої школи.
До учасників мистецького заходу зі вступним словом звернувся директор коледжу Богдан Звір,який привітав викладачів і студентів із ювілеєм, подякував усім, хто долучився до організації загальноміської виставки. Про те, як непросто було відкрити спеціальність Дизайн у закладі освіти технічного спрямування розповів директор коледжу у 1986 – 2015 роках Степан Яким. Його розповідь доповнив директор художньої школи, колишній викладач коледжу Ігор Шимко. Із відкриттям змістовної творчої виставки усіх привітав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, гуманітарних і соціальних відносин Дрогобицької міської ради Юрій Кушлик. Він наголосив, що місто зацікавлене у співпраці з коледжем і залучатиме студентів та викладачів до оформлення громадського простору. Слова привітань прозвучали від начальника управління культури і туризму Дрогобицької міської ради, викладача коледжу Володимира Ханаса. Директор Державного історико-культурного заповідника “Нагуєвичі” Богдан Лазорак подякував студентам-дизайнерам, які під час проходження практики відновили персонажів з “Галявини казок” і запевнив у поглибленні творчих контактів із коледжем. До численних привітань приєднався депутат міської ради Роман Курчик.
Дирекція коледжу та викладачі-дизайнери щиро вдячні всім, хто завітав на це особливе дійство. Ваша присутність зробила цей день незабутнім. Дякуємо усім за підтримку та зацікавлення нашою творчістю. Бажаємо, щоб виставка стала натхненням для всіх присутніх і відкрила нові горизонти у світі дизайну.