Друкувати ДрукуватиТренінг «Безпекові заходи у надзвичайних ситуаціях в умовах війни»


Тренінг «Безпекові заходи у надзвичайних ситуаціях в умовах війни»

21 вересня 2023 року в Дрогобицькому механіко-технологічному фаховому коледжі відбулася зустріч для студентів першого курсу з представниками відділу Цивільного захисту Дрогобицького РУ ДСНС України у Львівській області та громадської організації «ТІ-100» з розвитку громадянського суспільства, соціокультурного розвитку особистості.

Представила гостей інженер з охорони праці коледжу Надія Ільницька.

Головний спеціаліст відділу ЦЗ Дрогобицького РУ ДСНС України у Львівській області Сергій Юхновський розповів студентам про надзвичайні ситуації в умовах війни, правила поведінки  в цих ситуаціях, поводження із мінно-вибуховими предметами.

Голова громадської організації «ТІ-100» Віра Савка розповіла учасникам заходу про питання необхідності емоційної стійкості громадян у надзвичайних ситуаціях, провела тренінг «Безпекові заходи у надзвичайних ситуаціях в умовах війни». Під час тренінгу студенти отримали практичні навички в користуванні турнікетами для зупинки кровотечі, ознайомилися із функціонуванням спеціальних браслетів для  надзвичайних ситуацій.

На завершення заходу учасники отримали в подарунок письмові приладдя, пригостилися солодощами та тепло подякували гостям за змістовний захід.. Гості подарували коледжу браслети для надзвичайних ситуацій.