Друкувати ДрукуватиРегіональний дебатний турнір з політичних реформ


Регіональний дебатний турнір з політичних реформ

14 листопада на базі Дрогобицького наукового ліцею імені Б. Лепкого відбувся регіональний дебатний турнір з політичних реформ. Захід організувала Всеукраїнська ініціатива «Активна громада».
Участь в цьогорічних дебатах взяли 12 команд із п’яти навчальних закладів міста. Серед них-Дрогобицький механіко-технологічний фаховий коледж, який представляли студенти ЕК-41 Лазарів Назар та Салашник Руслан.
Усіх учасників із вдалим стартом дебатів привітав заступник міського голови Дрогобича з гуманітарних та соціальних відносин Юрій Кушлик. На учасників чекав цікавий та напружений день, де кожен зміг себе відчути в ролі політика. Тем для цьогорічних дебатів було кілька: «Етичний кодекс члена Парламенту», «Відкритість Парламенту під час війни» та інші. Загалом захід відбувався за формою «британських дебатів». За підсумками двох турів дебатів у фіналі мають обрати команду переможців. А поки що за підсумками першого дня дебатів команда Дрогобицького механіко-технологічного фахового коледжу посіла друге місце і пройшла у фінал. Тож бажаємо подальших успіхів та перемоги у фіналі .