Друкувати ДрукуватиВІТАЄМО УЧАСНИКІВ ІІ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВО – ТЕХНІЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «МОЛОДЬ НА СТОРОЖІ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ»


ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ ІІ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВО – ТЕХНІЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «МОЛОДЬ НА СТОРОЖІ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ  НЕЗАЛЕЖНОСТІ  УКРАЇНИ»

Упродовж 15–17 листопада 2023 року, в Дрогобицькому фаховому коледжі нафти і газу відбулася ІІ Студентська науково-технічна конференція «МОЛОДЬ НА СТОРОЖІ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ».
В роботі конференції взяли участь студенти Дрогобицького механіко-технологічного фахового коледжу – Юлія Лопатчак (група БО–21) та Мар’яна Рудницька (група БО–21).
16 листопада відбулося секційне засідання “Управління, інновації та економіка”, де виступили студенти нашого коледжу з доповідями, які були спрямовані на знаходження правильних шляхів подолання викликів, які сьогодні долає українська економіка.
Підготували студентів до участі в ІІ Студентській науково-технічній конференції «МОЛОДЬ НА СТОРОЖІ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ» викладачі – Леся Зазуля та Ірина Бенько.