Друкувати ДрукуватиЗ колядою йдемо


З колядою йдемо

Різдвяні свята посідають особливе місце у житті українців. Обряди та звичаї, пов’язані з ними, є надзвичайно давніми, відображають світогляд народу і є ознакою символічного життя людей, котрі на мить ніби переносяться в минуле й стають сучасниками міфічного процесу світотворення та народження Бога. Поєднання християнських звичаїв з давніми праукраїнськими, міцно вкоренилося в нашу культуру, народні й релігійні традиції, змогли пережити нелегкі часи заборон та примусового забуття, залишитися живими і в наш час.
Сьогодні, 27 грудня 2023 року в Дрогобицькому механіко-технологічному фаховому коледжі відбулось Вертерне дійство – “З колядою йдемо”, учасниками якого були студенти та викладачі. Вертеп, колядки та віншування – прославляли народження Месії. Опісля коляда полинула вулицями міста завітавши до Відділу освіти виконавчих органів, Управління культури та розвитку туризму Дрогобицької міської ради.
Усі заколядовані кошти будуть спрямовані на закупівлю дрону для наших Захисників.
Тож нехай Різдвяна зоря об’єднає всіх чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей, наповнить серця любов’ю, вірою і надією! Нехай панують у ваших домівках мир, щастя і любов!
Разом до Перемоги!
Христос Рождається!
Славімо Його!