Друкувати Друкувати210 річниця від дня народження Тараса Шевченка


210 річниця від дня народження Тараса Шевченка

В сім’ї українській

І по всьому світу

Ти живеш із нами,

Завжди серед нас.

Ти дзвениш у пісні,

в полум’янім слові,

В ореолі слави,

Любий наш Тарас!

         Духовну велич і красу України Тарас Шевченко підніс на найвищу височінь, чим збагатив увесь світ, його ім’я стало символом  нашого народу, його «Кобзар» лежить на столі поряд із хлібом, а пісні його вишиті на рушниках.

         Цьогоріч минає 210 річниця від дня народження Тараса Шевченка. У ці весняні дні, коли пробуджується природа і все живе тягнеться до тепла і сонця, звертаємось і ми ще раз і ще раз до сонця пророчого Шевченкового слова.

         5 березня 2024 року у нашому коледжі відбувся конкурс на краще читання поезії Кобзаря. Полум’яне і ніжне Шевченкове слово лунало з уст наших вихованців, занурюючи нас у глибини Кобзаревої мудрості.

         За результатами конкурсу були визначені переможці.

Серед студентів І курсу І місце виборола Галина КАРПА (студентка групи БО – 11), ІІ місце розділили Василь ПАСЛАВСЬКИЙ (студент групи ДЗ – 11) та Ірина САБАТ (студентка групи ПК – 12), ІІІ місце посіли Арсеній ЛЬОНГЕР (студент групи ПК–12), Владислав ЗОЗУЛЯ і Любомир ІВАНІШИН (студенти групи ЕК – 12), Ілля МУСУРАК (студент групи               ОР – 11).

         Серед студентів ІІ курсу І місце здобула Юлія ЛОПАТЧАК (студентка групи БО – 21), ІІ місце розділили Вікторія УДИЧ та Вікторія ФАБ’ЯК (студентки групи ДЗ – 21), ІІІ місце посіли Віталій ЦІКО, Максим РАПІЙ (студенти групи ЕК – 22), Юлія СИДОРЯК, Ірина ВАСИЛЕНКО (студентки групи ПК – 21).

         Особливо запам’яталось оригінальне виконання поезії Тараса ШЕВЧЕНКА «Слава» студентом групи ПК – 22 Павлом КРАСІНСЬКИМ.

                   Вітаємо переможців!!!

Конкурс організували і провели викладачі – філологи вищої категорії Ольга Ястремська та Зоряна Сея.