Друкувати ДрукуватиЗАХИСТІТЬ СВОЇ ГРОШІ, УБЕЗПЕЧТЕ СВОЄ МАЙБУТНЄ!Всесвітній тиждень грошей (Global Money Week) – щорічна міжнародна освітня кампанія, метою якої є розвиток фінансової свідомості дітей та молоді, формування необхідних знань, умінь, поведінки та ставлення, необхідних для прийняття розумних та зважених фінансових рішень, що дасть змогу досягти фінансового добробуту та стійкості.
Цього року Всесвітній тиждень грошей відзначався у світі та в Україні з 18 по 24 березня 2024 року.
У цей час у різних країнах світу та в Україні, яка знаходиться умовах війни проходять тематичні заходи, уроки, лекції, воркшопи, майстер-класи, конкурси, які спрямовані на підвищення фінансової обізнаності молодого покоління.
Студенти Дрогобицького механіко-технологічного фахового коледжу спеціальності «Дизайн» взяли участь у конкурсі « Платіжні поради у стінгазетах»
Були випущені стінгазети студентами групи ДЗ-31
Юлією Гавриляк, Євгенією Барзух, Наталією Глицькою, Русланою Заберезною, Марією Крупою на тему «Ризики можливого платіжного шахрайства».
В конкурсі «Мистецтво надійних паролів» взяли участь студенти групи ДЗ-41:
Ганна Сорочич, Софія Шпак, Вікторія Хома, Вікторія Лаврів, Злата Геш, які створювали постери для соціальної реклами. Список переможців буде оголошено до 17 травня 2024 року на сайті Global Money Week.
Підвищуючи фінансову грамотність, ми сприяємо розбудові більш сталої економічної системи, яка покращує рівень загального фінансового добробуту населення України.

Викладач -методист Винницька О.Й.