Друкувати ДрукуватиТренінг “STOP булінг”


Тренінг “STOP булінг”

Коледж-це не просто місце для навчання, але й арена, де формується особистість та ставлення до інших. Тому проведення тренінгів, спрямованих на протидію булінгу, є кроком до створення безпечного та дружнього середовища для кожного учасника навчального процесу.
Одним із таких ініціативних заходів стало проведення тренінгу 01 квітня 2024 р для студентів коледжу «STOP булінгу», який представила Служба захисту в Україні TRIANGLE GENERATION HUMANITAIRE (м.Львів).
Мета тренінгу – збільшення обізнаності та розвиток навичок, які допоможуть формувати безпечне та підтримуюче середовище для всіх учасників навчального процесу.
У теплій та дружній атмосфері студенти обговорили проблеми булінгу та дійшли до спільної думки, що булінг не слід ігнорувати та замовчувати.
Учасники тренінгу розглянули різні види булінгу, ситуації та шляхи їх вирішення.
Такі тренінги – це крок до кращого майбутнього, які допоможуть виробити важливі навички міжособистісної взаємодії учасників освітнього процесу з профілактики насилля, сформувати систему психолого-педагогічних дій з протидії булінгу та удосконалити навички ефективного спілкування та раціональної поведінки педагогів під час конфліктів.