Друкувати ДрукуватиТиждень циклової комісії спеціальності 174 Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології  та робототехнікаУпродовж 23-29 травня  2024 року у Дрогобицькому механіко-технологічному фаховому коледжі пройшов Тиждень циклової комісії спеціальності 174 Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології  та робототехніка  ОПП  “Обслуговування систем управління та автоматики”. Тиждень циклової комісії розпочався з екскурсії студентів ІІІ курсів, які проходили практику в навчально-виробничих майстернях коледжу, на одне із найбільших підприємств регіону «ЛЕОНІ» у  с. Нежухів Стрийського району. Студенти мали змогу ознайомитись з роботою підприємства, структурою, відділами та сучасним виробництвом кабельної продукції для автомобілів. Екскурсію провели майстри виробничого навчання Марія Щуцька і Віталій Ворончак.

27 травня 2024 року у головному корпусі нашого коледжу відбувся захоплюючий квест, який зібрав студентів для перевірки їхньої кмітливості та винахідливості. Ця подія стала яскравим акцентом дня, залучивши велику кількість учасників. Перші три команди, які найшвидше виконали поставлені завдання, здобули призові місця: Перше місце  – Цицик Мар’ян гр. ЕК-22.  Друге місце – Стоколоса Б. гр. ЕК-11, Шиян В. гр. ЕК-11. Третє місце – Кузан С. гр. ДЗ-31. Переможці були нагороджені солодкими призами. Учасники висловлювали захоплення та задоволення від участі у квесті. Вони відзначили, що такі заходи не тільки цікаві, а й корисні. Квест став чудовою нагодою для студентів показати свої здібності та насолодитися духом змагання.

28 травня 2024 року викладачі Ростислав Баглай, Юрій Баклан, Марія Щуцька, Віталій Ворончак, Микола Ворончак, Іван Волянський, Нестор Щупляк представили на огляд викладачів та студентів виставку технічної творчості “Мікроконтролери та робототехніка – наше сьогодення”. На виставці були представлені студентські роботи, виготовлені під час дипломного проєктування та навчальних практик – пристрої з використанням сучасних мікроконтролерів. Студенти Чудійович Максим, Стельмах Дмитро та Вінсковський Юрій представили свої дипломні проєкти – робот-автомобіль, робот-павук та робот-гексапод. Особливістю є те, що роботи виготовлені під час дипломного проєктування, яке завершується через декілька тижнів. Керівники проєктів – Ростислав Баглай та Юрій Баклан.

Також в цей день в ауд. №23 відбувся майстер-клас ” Виготовлення друкованої плати на верстаті з ЧПК CNC3018″, який для студентів провів викладач Ворончак Микола. Студенти могли ознайомитися з роботою верстату.

В середу  29 травня відбувся конкурс «Кращий за професією» серед студентів 3 курсу даної спеціальності. У конкурсі прийняли участь 10 студентів. У склад комісії входили: завідувач навчально – виробничими майстернями коледжу Андрій МИСАК, майстри виробничого навчання Віталій ВОРОНЧАК та Марія ЩУЦЬКА.

Умовою конкурсу було вирішення теоретичних завдань та виготовлення друкованої плати мультивібратора.  Згідно рішення комісії конкурсу, переможцем є студент гр. ЕК-32 Олег ПЕТРІВСЬКИЙ. Із однаковою кількістю балів 2 місце розділили студенти гр.ЕК-32 Олег ГУЛЬЦО та Ростислав МОСКАЛЬ. 3 місце отримав студент гр.ЕК-31 Богдан ПЕТРИШАК.

Директор коледжу Богдан Звір нагородив усіх учасників грамотами та призами. Конкурс підготували та провели майстри виробничого навчання Марія Щуцька і Віталій Ворончак.

Також 29 травня  в актовій залі коледжу пройшла інтелектуально-розважальна гра “Берйн-ринг”, в якій брали участь 4 команди ІІ і ІІІ курсів. Проведено конкурси «Швидкісна відповідь», «На кмітливість», «Вгадай музику за смайликами», “Відкриття чорного ящика”, а також конкурси для вболівальників.  Конкурсні питання були пов’язані з даною  спеціальністю. Правильність відповідей оцінювало журі у складі заст. директора Ірини Юрчак та викладача Миколи Ворончака.І місце посіла команда групи ЕК-31 (капітан – Юрій Перхун). Розважальну гру “Брейн-ринг” підготував завідувач денним відділенням Михайло Лазарів. Учасники та вболівальники отримали багато позитивних емоцій. Директор коледжу Богдан Звір нагородив усіх учасників грамотами та призами. Вітаємо переможців!

Заходи до Тижня циклової комісії спец. дисциплін спеціальності 174 Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології  та робототехніка підготували викладачі комісії.