Друкувати
Ірина Лесов – золота призерка «Infomatrix 2025» ІІІ національного етапу у категорії Computer Art!
15-16 березня 2025 року, у Київському національному авіаційному університеті, відбувся національний ІІІ етап міжнародного конкурсу «Infomatrix 2025», де студентка групи ПК-22 Ірина Лесов здобула золото у категорії Computer art з проєктом «Don’t let yourself be consumed».
У конкурсі брали участь 460 учасників у шести категоріях.
Голова журі у категорії комп’ютерне мистецтво:
• Олег МАЛАМУЖ, анімаційний режисер (Мавка. Лісова пісня), продюсер та викладач, член правління Української Кіноакадемії, Заслужений діяч мистецтв України.
Серед усіх учасників даної категорії, лише 5 проектів відібрано до суперфіналу у Бухарест. Серед них, Ірина з проєктом «Не дай себе поглинути».
Члени журі відзначили актуальність теми проєкту та яскравий виступ Ірини. Голова журі – режисер,- Олег Маламуж запропонував Ірині менторство у вдосконаленні навичок 2D анімації.
В рамках конкурсу була можливість познайомитись з надзвичайно талановитими учасниками та професійними організаторами, членами журі; посидіти у діючій кабіні пілота, помилуватись краєвидами Дніпра і ін.
Дякуємо адміністрації коледжу за надану підтримку.




