Друкувати Друкувати



Екскурсія спеціальності  D1 Облік та оподаткування в установи банків Дрогобича


Екскурсія спеціальності  D1 Облік та оподаткування в установи банків Дрогобича

В рамках тижня циклової комісії спеціальності  D1 Облік та оподаткування викладачами спецдисциплін Дрогобицького механіко-технологічного фахового коледжу  Наталією СТЕБЕЛЬСЬКОЮ та Мирославою КОНОНЧУК організована екскурсія для студентів I-III курсів в установи банків Дрогобича. Метою проведення екскурсії було ознайомлення здобувачів освіти з бухгалтерським обліком у банках.

            Так, 12 листопада 2025 року студенти відвідали:

 – Відділення АТ «А-Банку», де Регіональний директор Львівського регіону Дмитро СТУПНИЦЬКИЙ та керівник відділення Наталія БРИНЗА ознайомили студентів з специфікою ведення банківських операцій, вимогами та обов’язками до майбутніх спеціалістів, запропонували співпрацю щодо проходження виробничої практики;

– Відділення АТ АКБ «Львів». Студенти мали можливість оглянути сховища індивідуальних банківських сейфів, ознайомитися з умовами депозитних пропозицій для фізичних осіб, специфікою ведення обліку у банках. Проводила екскурсію керівник Дрогобицького відділення Тетяна ІЛЬЇНА;

– Філію Львівського обласного управління АТ «Ощадбанк». Керуючий Володимир БАРАНЯК провів змістовну екскурсію, де студенти мали можливість поринути в історію банківської установи, ознайомитися з роботою відділу розрахунків та послугами, які надає банк.

Безпосередньо на робочих місцях студенти мали змогу ознайомитися з веденням  обліку із застосуванням відповідних банківських програм, отримали інформацію щодо практичних умінь та навичок для ефективної роботи фахового працівника.