ДРОГОБИЦЬКИЙ МЕХАНІКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ м. Дрогобич, вул. Раневицька 12 (03244) 3-52-06 monudmt@ukr.net

Циклова комісія спецдисциплін спеціальності «Бухгалтерський облік»

«Бухгалтерський облік -це наука і мистецтво»

«Дані обліку- це міжнародна мова бізнесу»
Голова циклової комісії:
Мачишин Ольга Василівна

Члени комісії:
1) Романюк Марії Миколаївна – спеціаліст вищої категорії
2) Білик Ольга Іванівна – спеціаліст вищої категорії
3) Стебельська Н.В – спеціаліст 1 категорії
4) Яремчук Г.М – спеціаліст 1 категорії
5) Фединишин О.В – спеціаліст 2 категорії
6) Конончук М.Л – спеціаліст вищої категорії

Спецпредмети які читаються на спеціальності «Бухгалтерський облік»
1. Бухгалтерський облік
2. Фінансовий облік
3. Контроль і ревізія
4. Облік у бюджетних організаціях
5. Облік у банках
6. Основи аудиту
7. Економічний аналіз
8. Фінанси підприємств
9. Податкова система
10. Інформаційні технології в обліку
11. Казначейська справа

Метою викладання бухгалтерського обліку є підготовка фахівця, який міг би кваліфіковано працювати в умовах ринку та бути консультантом керівника підприємства.

Бухгалтерський облік є важливою складовою економічної науки, забезпечуючи технологію отримання необхідної інформації.

Облік тісно пов’язаний з такими науками як статистика, фінанси, менеджмент, правовими та соціальними управліннями.

В умовах реформування економіки країни посилюється значення бухгалтерського обліку, підлягають суттєвому коригуванню методологічні і методичні аспекти його організації. Важливого значення набуває інформатика і її складова частина – інформаційні технології в обліку.

Метою вивчення цієї дисципліни є формування у майбутніх бухгалтерів системи теоретичних і практичних знань у галузі побудови і функціонування інформаційних систем і комп’ютерних технологій та можливостей їх використання в обліку. Сучасні бухгалтери працюють використовуючи програмне та апаратне забезпечення переводячи системи обліку на новий рівень інформаційних технологій.

Ось так проходять практичні заняття з предмету «Інформаційні системи і технології в обліку» для майбутніх бухгалтерів у нашому коледжі.

У жовтні місяці 2015 року студентами групи БО-31 і БО-32 було підготовленно тематичний захід до Міжнародного дня бугхалтера.

У березні місяці 2016 року було проведенно конкурс “Кращий по професії” переможцями стали:

  • Мельник Марія (БО-31);
  • Федючка Соломія (БО-31);
  • Фляк Іванна (БО-31).

image (2)

В травні місяці студенти коледжу прийняли участь в олімпіаді на базі ЛНАУ у селищі Дубляни, де були заняті призові місця:

  • Ткач Віра (БО-31) в номінації практичної підготовки і Фляк Іванна (БО-31) в номінації теоритичної підготовки

image

Сканер_0002

Викладач коледжу Мачишин О.В. прийняла участь у семінарі на тему “Pantheon Farming ERP для навчально процесу ВНЗ І-ІІІ рівнів акредитації”.

Сканер_0001

 

 

Студенти коледжу спеціальності БО успішно здали державний іспит з спецдисциплін.20160625_130350

30.06.2016 відбулося вручення дипломів студентам спеціальності “Бухгалтерський облік”

IMG_20160630_134913_1

 


Звіт

Циклової комісії спеціальності «Облік та оподаткування» за 2017-2018 навчальні роки

Під керівництвом членів циклової комісії проведено захід до Міжнародного Дня бухгалтера. Підсумком роботи гуртків при кабінетах «Бухгалтерського обліку» та «Контролю і ревізії» стало проведення тематичних заходів під назвою «І створив Бог бухгалтера» та «До нас їде ревізор». Відповідальні за проведення Мачишин О.В, Романюк М.М.

В рамках роботи тижня циклової комісії було проведено фахову олімпіаду з предмету «Бухгалтерський облік». Переможцями стали Пістоляк Роман, Гуменецька Юлія, Кузьмин Соломія, Лопатчак Лілія. Відповідальний за проведення Мачишин О.В. Також було проведено конкурс кросвордів і газет, під керівництвом голови циклової комісії Мачишин О.В. Переможцями стали студенти групи БО-21 Білецька Уляна та Дзедзей Віталія.

У конкурсі « Кращий по професії бухгалтер» переможцями стали Настьошин Наталія, Романів Андріана, Лещишин Наталія, Василишин Наталія під керівництвом Стебельська Н.В. та Романюк М.М.

Важливим підсумком роботи циклової комісії була участь студентів 3 курсу в олімпіаді з економічних дисциплін, яка проводилася в Львівському національному аграрному університеті. Переможцями стали Настьошин Наталія – 1 місце, Василишин Наталія – 3 місце. Грамотами нагороджено викладачів Мачишин О.В, Стебельську Н.В. за підготовку до студентської олімпіади.

Студенти спеціальності «Облік та оподаткування» брали участь в конкурсах, що проводився від газети « Все про бухгалтерський облік» під керівництвом МачиинО.В. та Романюк М.М.

Проведено турнір з фінансових дисциплін « Найкращі фінансисти ДМТК-2018», серед студентів 2-3 курсів спеціальності «Облік та оподаткування» під керівництвом викладача Фединишин О.В. І тут перемогла дружба. Студенти спеціальності приймали участь у конференції «еколого-економічна політика України».

Г.Ц.Комісії                     Мачишин О.В.

Випускники