Циклова комісія комп’ютерних дисциплін


Додано: 22 Березень 2016

Оновленно: 6 Липень 2021




Основним напрямком діяльності циклової комісії комп’ютерних дисциплін є підготовка молодших спеціалістів спеціальності 121 “Інженерія програмного забезпечення” (спеціалізація: 5.05010301 “Розробка програмного забезпечення”).

Спеціальність 121 “Інженерія програмного забезпечення” відкрита у нашому коледжі з 2001 року. Згідно навчального плану здійснюється підготовка спеціалістів, які повинні досконало знати будову персонального комп’ютера, вільно володіти системним та прикладним програмним забезпеченням, професійно складати програми на кількох мовах програмування.

Наші студенти мають можливість навчатися у сучасних комп’ютерних аудиторіях, використовувати ліцензоване програмне забезпечення, яке щороку поновлюється та адаптовується у відповідності до ринкових умов. Студенти отримують якісні знання та хороші професійні практичні навики у області веб-програмування, об’єктно-орієнтованого програмування, 3D-моделювання, програмування з використанням сучасних мов програмування, адміністрування баз даних. Студенти мають можливість активно реалізовувати свої креативні ідеї та здійснювати творчий підхід до своєї професійної діяльності.

Випускники коледжу можуть продовжувати навчання у національному університеті “Львівська політехніка”, Тернопільському національному економічному університеті, Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка, а також працювати в галузі ІТ-програмування та дизайну.

За роки своєї діяльності циклова комісія досягла значних успіхів. Студенти систематично здобувають призові місця у обласних олімпіадах з інформатики і комп’ютерних дисциплін серед студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації Львівської області:

  • Сорочак Андрій – I місце у 2004р. за спеціальністю 5.080405 “Програмування для електронно-обчислювальної техніки та автоматизованих систем”. (готували викладачі Кононюк Г.С., Прокопів Р.В.);
  • Гриняк Андрій – III місце у 2004р. за спеціальністю 5.080405 “Програмування для електронно-обчислювальної техніки та автоматизованих систем”. (готували викладачі Кононюк Г.С., Прокопів Р.В.);
  • Сорочак Андрій – I місце у 2005р. за спеціальністю 5.080405 “Програмування для електронно-обчислювальної техніки та автоматизованих систем”. (готували викладачі Кононюк Г.С., Прокопів Р.В.);
  • Мураль Михайло – III місце у 2006р. за спеціальністю 5.080405 “Програмування для електронно-обчислювальної техніки та автоматизованих систем”. (готували викладачі Беца І.М, Бойко Л.М.);
  • Мураль Михайло – I місце у 2007р. за спеціальністю 5.080405 “Програмування для електронно-обчислювальної техніки та автоматизованих систем”. (готували викладачі Беца І.М, Бойко Л.М.);
  • Гриньків Ірина – I місце у 2007р. за спеціальністю 5.020107 “Діловодство”. (готував викладач Федисів Т.Б.);
  • Яцинич Дмитро – III місце у 2008р. за спеціальністю 5.080405 “Програмування для електронно-обчислювальної техніки та автоматизованих систем”. (готували викладачі Беца І.М, Торський П.О.);
  • Борис Віктор – I місце у 2009р. та участь у всеукраїнській олімпіаді з інформатики за спеціальністю 5.05010301 “Розробка програмного забезпечення”. (готували викладачі Беца І.М, Бойко Л.М.);
  • Швадчак Іванна – IIIмісце у 2009р. за спеціальністю 5.020107 “Діловодство”. (готував викладач Федисів Т.Б.);
  • Борис Віктор – I місце у 2010р. за спеціальністю 5.05010301 “Розробка програмного забезпечення”. (готували викладачі Беца І.М, Бойко Л.М.);
  • Федьків Марія – IIмісце у 2010р. за спеціальністю 5.020107 “Діловодство”. (готував викладач Федисів Т.Б.);
  • Борис Віктор – II місце у 2011р. за спеціальністю 5.05010301 “Розробка програмного забезпечення”. (готували викладачі Беца І.М, Бойко Л.М.);
  • Іршак Христина – IIIмісце у 2011р. за спеціальністю 5.020107 “Діловодство”. (готували викладачі Федисів Т.Б., Федисів Л.В.);
  • Федів Мар’ян – II місце у 2012р. за спеціальністю 5.05010301 “Розробка програмного забезпечення”. (готували викладачі Беца І.М, Бойко Л.М.);
  • Кулик Марія – IIIмісце у 2012р. за спеціальністю 5.020107 “Діловодство”. (готували викладачі Федисів Т.Б., Федисів Л.В.);
  • Федів Мар’ян – I місце у 2013р. за спеціальністю 5.05010301 “Розробка програмного забезпечення”. (готували викладачі Беца І.М, Бойко Л.М.);
  • Федик Наталія – Iмісце у 2013р. за спеціальністю 5.020107 “Діловодство”. (готували викладачі Федисів Т.Б., Федисів Л.В., Прокопів Р.В.);
  • Федина Богдан – II місце у 2014р. за спеціальністю 5.05010301 “Розробка програмного забезпечення”. (готували викладачі Беца І.М, Бойко Л.М.);
  • Василенко Катерина – Iмісце у 2014р. за спеціальністю 5.02010501 “Діловодство”. (готували викладачі Федисів Т.Б., Прокопів Р.В.);
  • Брелик Андрій – I місце у 2015р. за спеціальністю 5.05010301 “Розробка програмного забезпечення”. (готували викладачі Беца І.М, Бойко Л.М.);
  • Мураль Катерина – II місце у 2015р. за спеціальністю 5.02010501 “Діловодство”. (готували викладачі Федисів Т.Б., Федисів Л.В.);
  • Фляк Іванна – III місце у 2015р. за спеціальністю 5.03050901 “Бухгалтерський облік”. (готував викладач Прокопів Р.В.)
  • Лемех Остап – I місце у 2016р. за спеціальністю 5.05010301 “Розробка програмного забезпечення”. (готували викладачі Беца І.М, Бойко Л.М.);
  • Берещак Ксенія – I місце у 2016р. за спеціальністю 5.02010501 “Діловодство”. (готували викладачі Федисів Т.Б., Федисів Л.В.);
  • Фляк Іванна – II місце у 2016р. за спеціальністю 5.03050901 “Бухгалтерський облік”. (готував викладач Прокопів Р.В.);
  • Берещак Ксенія – III місце у 2017р. за спеціальністю 5.02010501 “Діловодствоє”. (готували викладачі Федисів Т.Б., Федисів Л.В.);
  • Кісера Ірина – призове місце у номінації “Краща робота у системі управління базами даних” у 2018 році за спеціальністю 5.02010501 “Діловодство”. (готували викладачі Федисів Т.Б., Федисів Л.В.).
  • Михайлюк Софія – II місце у 2019 р. у XVIII обласній олімпіаді з інформатики та  комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації Львівської області (II етап XII Всеукраїнської олімпіади з інформатики та  комп’ютерної техніки). (готували викладачі Федисів Т.Б., Федисів Л.В.);

Команда ДМТК здобула II місце в Дрогобицькому регіональному комп’ютерному фестивалі у 2010р. (Готували викладачі Торський П.О., Андрушко З.В., Беца І.М., Федисів Т.Б., Прокопів Р.В.).

Веб-сайт ДМТК зайняв 3 місце в Україні у вебометричному рейтингу SumyWebRankсеред навчальних закладів 1-2 рів. акредитації у 2013р. (Відзначені викладачі Кожух І.В., Андрушко З.В., Беца І.М., Федисів Т.Б., Звір Б.І.).

Студент Годжик Олег зайняв I місце у загальноміському конкурсі на кращу мультимедійну презентацію “Західноукраїнська Народна Республіка” у 2014р. (готував викладач Торський П.О.).

Студент Кірчей Андрій здобув ІІІ місце у зимовому Міжнародному бліц-конкурсі з Web-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів ВНЗ у номінації “Краща 3D-графіка” у 2018 році (готував викладач Прокопів Р.В.).

Студенти Грабовський Арсеній та Кірчей Андрій здобули ІІ місце у зимовому Міжнародному бліц-конкурсі з Web-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів ВНЗ у номінації “Краща 3D-графіка” у 2019 році (готував викладач Прокопів Р.В.).

Студент Бейба Максим здобув ІІІ місце у зимовому Міжнародному бліц-конкурсі з Web-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів ВНЗ у номінації “Краща 3D-графіка” у 2019 році (готував викладач Прокопів Р.В.).

Студент Винар Артур здобув ІІІ місце у Міжнародному відкритому конкурсі з Web-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів коледжів у номінації 2D-фотоколаж у 2020 році (готував викладач Прокопів Р.В.).

Викладачі циклової комісії беруть участь у інтернет-конференції ДВНЗ “Переяслав-Хмельницький” ДПУ ім. Григорія Сковороди:

  • Яремчук Г.М. – “Сучасний менеджмент, його еволюція та сутність” 2011р.
  • Яремчук Г.М. – “Керувати без конфліктів” 2012р.
  • Бойко Л.М. – “Аналіз якості програмного забезпечення” 2012р.;
  • Прокопів Р.В., Федисів Л.В. – “Автоматизоване проектування керуючої програми при гравiруваннi на верстатах з ЧПК” 2012р.;
  • Беца І.М. – “Використання веб-технологій для перевірки знань студентів” 2012р.;
  • Беца І.М., Андрушко З.В. – “Використання інформаційно-комунікаційних технологій при викладанні функціонального аналізу ” 2013р.;
  • Прокопів Р.В. – “Автоматизована перевірка знань” 2013р;
  • Беца І.М., Бойко Л.М. – “Застосування графічних можливостей мови паскаль для побудови діаграм” 2016р.;
  • Медвідь Х.М. – “Використання баз даних в умовах глобальної інформатизації суспільства” 2016р.;
  • Беца І.М., Бойко Л.М. – “Переваги та недоліки використання гібридних моделей життєвого циклу програмного забезпечення ” 2017р.;
  • Беца І.М. – “Розробка навчальної програми “елементи мови програмування с++”” 2017р.;
  • Бойко Л.М. – “Організація самоперевірки знань при роботі з матрицями мовою програмування паскаль” 2017р.;
  • Прокопів Р.В. – “Автоматизація анкетування для оцінювання навиків” 2017р.
  • Прокопів Р.В. – “Підвищення точності кластеризації за допомогою нейронних мереж” 2019р.

Викладач Медвідь Х.М. брала участь у обласній науково-пошуковій конференції “Світ навколо нас” 2012р.

Викладач Медвідь Х.М. надрукувала статтю “КВК “Міс Хімія та біологія”” у віснику Львівського обласного методичного об’єднання викладачів біології, хімії, екології (2015р.).

Кожного навчального року проводиться Тиждень циклової комісії комп’ютерних дисциплін. Викладачі демонструють свої методичні напрацювання, проводять відкриті заняття, огляд-конкурс стінгазет “Комп’ютер у моєму житті”, виставку-конкурс розробленого програмного та мультимедійного забезпечення та конкурс рефератів студентів “Сучасні інформаційні технології у моїй професії”.

Викладачі циклової комісії беруть участь у виступах на засіданнях обласного методичного об’єднання, а саме:

  • Прокопів Р.В. – “Особливості кредитно-модульної системи вивчення інформатики та циклу комп’ютерних дисциплін” 26.09.2012р.;
  • Прокопів Р.В. – “Нормативна документація кабінету (лабораторії) інформатики і комп’ютерної техніки ВНЗ I-II рівнів акредитації” 20.11.2013р.
  • Яремчук Г.М. – “Методика проведення відкритого заняття з економічних дисциплін ” 2013р.
  • Яремчук Г.М. – “Використання міжпредметних зв’язків у підготовці до дипломного проектування та курсової роботи ” 2016р.

Викладачі циклової комісії беруть участь у обласних конкурсах навчально-методичних розробок викладачів інформатики і комп’ютерних дисциплін  вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Львівської області, а саме:

  • Прокопів Р. В. здобув І-місце у 2017 році;
  • Федисів Л. В. здобула II місце у 2019 році;
  • Бойко Л.М. здобула II місце у 2019 році.

До складу циклової комісії належать викладачі:

Прокопів Роман Васильович – голова циклової комісії комп’ютерних дисциплін, викладач вищої категорії, викладач-методист.

Електронна адреса: prokopivr@gmail.com.

Федисів Тарас Богданович – завідувач денного відділення комп’ ютерних технологій і діловодства, викладач вищої категорії, викладач-методист.

Електронна адреса: f_taras2006@ukr.net.

Федисів Лілія Володимирівна – викладач вищої категорії.

Електронна адреса: lilia_d2007@ukr.net.

Бойко Леся Михайлівна – викладач вищої категорії.

Електронна адреса: l_boyko@i.ua.

Андрушко Зоряна Володимирівна – викладач першої категорії.

Електронна адреса: zkolinko@gmail.com.

Торський Петро Орестович – викладач першої категорії.

Електронна адреса: x3mweb@gmail.com.

Медвідь Христина Миколаївна – викладач першої категорії.

Електронна адреса: medvid2011@gmail.com

Поліщук Тарас Олексійович – викладач другої категорії.

Електронна адреса: polishchuck91@gmail.com.

Яремчук Галина Миколаївна – викладач вищої категорії

Електронна адреса: galiayar@ukr.net





pc-dmtc

Плідно та  творчо продовжує працювати колектив викладачів циклової комісії комп’ютерних дисциплін в 2017 -2018 н.р.

07.12.2017 року відбувся конкурс студентських робіт по спеціальності  “Інженерія програмного забезпечення”, під час якого студенти спеціальності продемонстрували свої високі знання та відмінні практичні навики у розробці програмних продуктів. Кращим студентам були присуджені призові місця:

У номінації “Розробка програм для ДМТК”

  1. I місце – Лацик Роман (ПК-41);
  2. II місце – Броварський Максим (ПК-42), Грабовський Арсеній (ПК-31), Бейба Максим (ПК-31), Кірчей Андрій (ПК-31);
  3. III місце – Сех Іван (ПК-41);

У номінації “Клієнт-серверні застосування і прикладні додатки”

  1. I місце – Татарський Олександр (ПК-41);
  2. II місце – Штереб Назар (ПК-41);
  3. III місце – Малик Ярослав (ПК-41);

У номінації “Розробка ігрових додатків”

  1. I місце – Кришталь Руслан (ПК-42);
  2. II місце – Яремчук Юрій (ПК-41);
  3. III місце – Лагушу Олегові (ПК-42).

Студент групи ПК-31 Кірчей Андрій зайняв ІІІ місце у зимовому Міжнародному бліц-конкурсі з Web-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів ВНЗ у номінації “Краща 3D-графіка”.


Викладач Прокопів Р. В. здобув І-місце у IV обласному конкурсі навчально методичних розробок викладачів інформатики і комп’ютерних дисциплін  вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Львівської області.

Викладач Прокопів Р. В. нагороджений грамотою Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області за активну роботу з організації та проведення ІІ етапу XI Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. у 2017-2018 н.р.

Плідно та  творчо продовжує працювати колектив викладачів циклової комісії комп’ютерних дисциплін в 2018 -2019 н.р.

Студенти групи ПК-41 здобули призові місця у зимовому Міжнародному бліц-конкурсі з Web-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів коледжів у номінації Краща 3D-графіка:

  • Кірчей Андрій – II місце;
  • Грабовський Арсеній – II місце;
  • Бейба Максим – III місце.

Студенти коледжу показали відмінні знання та здобули призові місця під час проведення II етапу олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки:

  • Михайлюк Софія (ДЗ-31) – I місце;
  • Панів Богдан (ПК-31) – I місце;
  • Пилипчин Тарас (ПК-31) – II місце;
  • Терлецька Марія (ПК-32) – II місце;
  • Бойко Олег (ПК-31) – III місце.

***

14.03.2019 року в рамках тижня циклової комісії комп’ютерних дисциплін відбувся конкурс студентських робіт по спеціальності  “Інженерія програмного забезпечення”, під час якого студенти продемонстрували свої високі знання та відмінні практичні навики у розробці програмних продуктів та зайняли призові місця:

  • студент групи ПК-22 Антоник Назарій – I місце у номінації “Розробка програм”;
  • студент групи ПК-32 Єфанов Дмитро – II місце у номінації “Розробка програм”;
  • студент групи ПК-41 Кірчей Андрій,  студентка групи ПК-42 Чичула Наталія, студент групи ПК-42 Іванов Володимир – III місце у номінації “Розробка програм”;
  • студент групи ПК-22 Карпин Тарас – I місце у номінації “Розробка сайтів”;
  • студент групи ПК-41 Кірчей Андрій – I місце у номінації “3-D графіка”;
  • студент групи ПК-41 Грабовський Арсеній – I місце у номінації “3-D графіка”;
  • студентові групи ПК-41 Бейбі Максиму за зайняте II місце у номінації “3-D графіка”.

***

22.04.2019 року відбувся семінар для спеціальності 121 “Інженерія програмного забезпечення” на тему “Перспективи працевлаштування у галузі інформаційних технологій”.

У заході взяли участь представники Львівських IT-компаній з розробки програмного забезпечення. Студенти коледжу отримали вичерпну інформацію про специфіку роботи програміста, сучасні тенденції у сфері розробки програмного забезпечення та основні напрямки підготовки для проходження співбесіди при працевлаштуванні.

***

13.04.2019 року відбулася XVIII обласна олімпіада з інформатики та  комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації Львівської області (II етап XII Всеукраїнської олімпіади з інформатики та  комп’ютерної техніки).

Студентка групи ДЗ-31 Михайлюк Софія зайняла  II місце.

***

Студент групи ПК-11 Іванюш Адам успішно пройшов відбіркові етапи Міжнародної студентської Олімпіади у сфері інформаційних технологій «IT-Universe-2019» і вийшов у фінал.

***

Викладач Федисів Лілія Володимирівна здобула II місце у VI обласному конкурсі навчально-методичних розробок викладачів інформатики і комп’ютерних дисциплін закладів вищої освіти I-II рівнів акредитації Львівської області.

***

Викладач Бойко Леся Михайлівна здобула II місце у VI обласному конкурсі навчально-методичних розробок викладачів інформатики і комп’ютерних дисциплін закладів вищої освіти I-II рівнів акредитації Львівської області.

***

Викладачі Федисів Лілія Володимирівна та Федисів Тарас Богданович нагороджені грамотами Голови Ради директорів ВНЗ I-II рівнів акредитації Львівської області за підготовку студента, який посів II місце у II етапі XII Всеукраїнської олімпіади з інформатики та  комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації Львівської області.

***

Викладач Прокопів Роман Васильович отримав сертифікат за підготовку переможців у зимовому Міжнародному бліц-конкурсі з Web-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів коледжів у номінації Краща 3D-графіка.

Плідно та  творчо продовжує працювати колектив викладачів циклової комісії комп’ютерних дисциплін в 2019 -2020 н.р.

Студент групи ПК-21 Винар Артур зайняв ІІІ місце у Міжнародному відкритому конкурсі з Web-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів коледжів у номінації 2D-фотоколаж.

Студент групи ПК-21 Іванюш Адам здобув четверте місцем у фіналі Міжнародної студентської олімпіади з інформаційних технологій «IT-Universe» у конкурсі «Адміністрування Linux» серед студентів університетів та коледжів.

Викладач Прокопів Роман Васильович отримав грамоту за підготовку призерів та фіналістів і за значний внесок в організацію та проведення Міжнародної студентської олімпіади з інформаційних технологій.

Робота циклової комісії комп’ютерних дисциплін в 2020 -2021 н.р.

         Викладачі циклової комісії приймали участь в інтернет-конференціях, всеукраїнських, міжнародних та інших конференціях, в тренінгах:

  • Бойко Л.М. – участь у «вебінарі» (дистанційно) на тему «Основи дизайну для педагогів. Практикум» (Сертифікат від 29.10.2020 vseosvita.ua);
  • Бойко Л.М. – участь у «вебінарі» (дистанційно) на тему «STEM-лабораторія з використанням сучасного ігрового освітнього інструментарію» (Сертифікат від 29.10.2020 vseosvita.ua);
  • Бойко Л.М. – участь у «вебінарі» (дистанційно) на тему «Ефективна цифрова взаємодія з учнями в умовах дистанційного навчання. Онлайн-ресурси для урізноманітнення освітнього процесу» (Сертифікат від 10.11.2020 vseosvita.ua);
  • Бойко Л.М. – онлайн-курс ««Про дистанційний та змішаний формати навчання» для педагогів та керівників закладів ПТО» (Сертифікат виданий 22.11.2020 у проекті EdEra);
  • Бойко Л.М. – участь у Всеукраїнській науково-практичній онлайн-конференції на тему: «Сучасні підходи до організації виховної роботи в закладах освіти» (Сертифікат від 03.12.2020 vseosvita.ua);
  • Бойко Л.М. – участь у «вебінарі» (дистанційно) на тему «Бренд вчителя – один з елементів сучасності» (Сертифікат від 10.02.2021 vseosvita.ua);
  • Бойко Л.М. – онлайн-курс «Критичне мислення для освітян» ( Сертифікат виданий 25.02.2021 prometheus.org.ua);
  • Бойко Л.М. – участь 21-22.02.2021р у Всеукраїнській науковій онлайн конференції на тему «Напрями трансформації освіти. Перспективи та можливості розвитку. Професійне проведення уроку в Zoom». (Сертифікат від 03.03.2021 ГО «Рух Освіта»);
  • Медвідь Х.М. – завершила онлайн курс «Основи веб-розробки (HTML, CSS, JavaScript)» (Сертифікат від 26.01.2020);
  • Медвідь Х.М. – участь у вебінарі «Викладання хімії в умовах дистанційного навчання» (Свідоцтво від 10.02.2021);
  • Медвідь Х.М. – участь у вебінарі «Використання хмарних технологій під час викладання хімії та інших природничих дисциплін» (Свідоцтво від 04.02.2021);
  • Медвідь Х.М. – участь у інтернет-конференції ДВНЗ “Переяслав-Хмельницький” ДПУ ім. Григорія Сковороди «Використання нанотехнологій у біохімічних та фізичних дослідженнях» (Сертифікат від 18.02.2020);
  • Яремчук Г.М. – участь в XXXV Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Проблеми та перспективи розвитку сучасної науки в країнах Європи та Азії» з  темою «ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ ВІД НЕСАНКЦІОНОВАНОГО ДОСТУПУ (НСД)» (Сертифікат від 28.02.2021);
  • Федисів Л.В. – участь у Всеукраїнській науковій онлайн конференції на тему «Педагогічні інновації та техніки для професійного розвитку. Інклюзія. Google forms: анкетування та створення тестів». (Сертифікат від 13.06.2021);
  • Федисів Л.В. – участь у Всеукраїнській практичній онлайн конференції на тему «Цифрові технології в освітньому процесі закладів освіти». (Диплом від 30.05.2021);
  • Федисів Л.В. – участь у Всеукраїнській науковій онлайн конференції на тему «Напрями трансформації освіти. Перспективи та можливості розвитку. Анкетування, тести та квести, вправи та завдання за допомогою Google form». (Сертифікат від 21.02.2021).

Викладачі циклової комісії постійно друкують методичні посібники та підручники для самостійного вивчення матеріалу, співпрацюють з науково-методичними журналами, де друкують свої статті:

  • Бойко Л.М. – публікація на сайті vseosvita.ua методичної розробки на тему «Методичні матеріали для гурткової роботи «Ребуси та їх місце в навчальному процесі»» (Свідоцтво від 04.09.2020);
  • Бойко Л.М. – публікація на сайті vseosvita.ua тестів на тему «Цикли в С++» (Свідоцтво LF910980 від 10.12.2020);
  • Бойко Л.М. – публікація на сайті vseosvita.ua методичної розробки на тему «Масиви даних в С++» (Свідоцтво від 04.02.2021);
  • Бойко Л.М. – публікація на сайті naurok.com.ua авторського матеріалу «Презентація «Масиви даних в С++»» (Сертифікат від 09.02.2021);
  • Бойко Л.М. – публікація на сайті vseosvita.ua методичної розробки на тему «Методичні матеріали для гурткової роботи «Ребуси та їх місце в навчальному процесі»» (Свідоцтво від 04.09.2020).

Викладачі та студенти циклової комісії приймають участь у олімпіадах та конкурсах:

  • Бойко Л.М. – участь у VIII Всеукраїнській інтернет – олімпіаді «На Урок» (Зима 2021) з інформатики. За підсумками олімпіади Диплом  II ступеня отримали студенти групи ПК-22 Хархаліс Валерія, Попов Марк, Шабатько Артур, Диплом ІІІ ступеня  – Бойко Назар. Сертифікат учасника  отримали Держко Романна, Дудич Владислав та Хомей Андрій. Свідоцтво про підготовку учнів до олімпіади та Свідоцтво про підготовку 3 переможців – Бойко Л.М.;
  • Бойко Л.М. – участь у Всеукраїнській інтернет – олімпіаді «Всеосвіта Весна – 2021. За підсумками олімпіади Диплом за  II місце отримав студент групи ПК-22 Бойко Назар, Диплом за ІІІ місце – Тихонов Денис (ПК-21), Чичула Ігор (ПК-21), Хархаліс Валерія (ПК-22), Шабатько Артур (ПК-22). Сертифікат учасника  отримав Попов Марк (ПК-22);
  • Медвідь Х.М. – активну участь у Всеукраїнській інтернет – олімпіаді «Всеосвіта Зима – 2020.;
  • Медвідь Х.М. – участь у VIII Всеукраїнській інтернет – олімпіаді «На Урок» (Зима 2021) з інформатики. За підсумками олімпіади Диплом  I ступеня отримали студенти групи ПК-12 Карпин Дмитро, Журав Денис, Диплом ІІ ступеня  – Кіс Назарій, Чава Роман,  Диплом ІІІ ступеня  – Ясюра Максим, Мельник Анастасія, Грицин Владислав (ПК-11), Пурій Віталій (ПК-11), Сидорик Назарій (ПК-11). Свідоцтво про підготовку учнів до олімпіади та Свідоцтво про підготовку переможців – Медвідь Х.М.;
  • Винар Артур – участь Міжнародному відкритому конкурсі з Web-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів коледжів у 2021 році (готував викладач Прокопів Р.В.).

Новини додані цикловою комісією у 2021 році

  • Міжнародний відкритий конкурс із вебдизайну
    Додано: 3 Вересня 2021

    Студент групи ПК-41 Винар Артур здобув ІІІ місце у Міжнародному відкритому конкурсі із вебдизайну та  комп’ютерної графіки у 2020 році серед студентів коледжів у номінації "2D-фотоколаж".

    Студент групи ПК-21 Макар Назарій здобув II місце у Міжнародному відкритому конкурсі із вебдизайну та  комп’ютерної графіки у 2021 році серед студентів коледжів у номінації "Краща графічна реалізація" (готував викладач Прокопів Р.В.).

    Вітаємо переможців!


  • Конкурс програм 2021
    Додано: 18 Березня 2021

    У зв’язку з проведенням тижня циклової комісії комп’ютерних дисциплін 04.03.2021 року відбувся конкурс студентських робіт по спеціальності  121 “Інженерія програмного забезпечення”.


  • Переможці I етапу олімпіади «Знання інформаційних процесів та технологій» серед студентів першого курсу
    Додано: 16 Березня 2021

    04 березня 2021 року відбувся I етап олімпіади «Знання інформаційних процесів та технологій» серед студентів першого курсу.

    Перше місце зайняв студент групи ПК-12 Журав Денис. Друге місце – студент групи ПК-11 Грицин Владислав. Третє місце розділили студент групи ПК-11 Соломчак Павло та студент групи ЕК-11 Салашник Руслан.

    Готували студентів до олімпіади викладачі коледжу Яремчук Галина Миколаївна та Медвідь Христина Миколаївна



Новини додані цикловою комісією у 2020 році

Новини додані цикловою комісією у 2019 році

  • Святий Миколай завітав у коледж
    Додано: 20 Грудня 2019

    19 грудня люди всього світу святкують день Святого Миколая. Саме за народним повір'ям саме в цей день Миколай Чудотворець спускався на землю з небес і обходив весь світ, допомагаючи знедоленим і відновлюючи справедливість.