Друкувати ДрукуватиТиждень циклової комісії природничо-математичних дисциплін


Тиждень циклової комісії природничо-математичних дисциплін

З 13.02.2017р. по 18.02.2017р в Дрогобицькому механіко-технологічному коледжі цікаво та неординарно пройшов тиждень циклової комісії природно-математичних дисциплін.

В фой’є коледжу  було оформлено виставку – конкурс стіннівок на тему: «Людина і навколишнє середовище», які стосувались всіх предметів циклової комісії: фізики, математики, хімії, біології, екології та астрономії.

2
Велике зацікавлення викликали конкурсні роботи студентів групи ДЗ-21 на тему «Друге життя вторсировини» під керівництвом викладача екології Кобиринки Б. М.

3

Вібувся творчий конкурс студентських робіт на тему : «Геометрія в історичних спорудах Дрогобиччини» під керівництвом викладача математики Берегуляк О. Р.

4

Викладачами циклової комісії були проведені олімпіади: з біології (викл. Медвідь О.М.); з екології(викл. Кобиринка Б. М.); з фізики (викл. Яцинич О. Б.);. Переможці відзначені грамотами. Викладачем Кузнецовою М. Б. проведена вікторина на тему: «Інтеграл і його застосування» під девізом «Сила математики – в її практичному застосуванні» (Ю. Митропольський). Було продемонстровано використання інтегралу, його роль у фізиці,  економіці і т. д.

5

Команди студентів груп БО-11 і ДВ-11 були залучені до проведення фізичної вікторини на тему : «Електричний струм в металах. Закони постійного струму» під керівництвом викл. фізики Кобель Р. О.

6

А між групами ПК-11 і ПК-12 відбувся конкурс кросвордів на тему: «Електричний струм в середовищах»(викл. Кобель Р.О.).

7

Викладач Яцинич О. Б. провела відкрите заняття з фізики на тему «Закони постійного струму» з використанням інтерактивних технологій та мультимедійної системи в групі ДЗ-11. Нетрадиційні заняття з біології були проведенні викл. Медвідь О. М. з використанням вікторин, кросвордів, цікавих тестів, конкурсів «Хто ж інтелектуал ?»,  переглядом відеороликів.

8

Велике зацікавлення в студентів викликала вікторина «Математичні віночки» та конкурс презентацій «Видатні математики світу» під керівництвом викл. Берегуляк О. Р.

9

Дані заходи вчать студентів робити висновки, формують вміння аналізувати, розвивають пам’ять  та інтелект.