Друкувати ДрукуватиСпівпраця коледжу з Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу


Співпраця коледжу з Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу

Відбулася перша настановча сесія випускників коледжу спеціальності «Обслуговування систем управління і автоматики», які успішно здали фахове випробування і поступили на ІІІ курс заочного та деннного відділення Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу в Інститут інформаційних технологій (20 студентів на заочну форму навчання і 2 студенти на денну).

Кафедра автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій, на якій навчаються наші випускники, є єдина в Україні IV рівня акредитації і вже 51 рік забезпечує нафтогазову і суміжні галузі промисловості висококваліфікованими працівниками з автоматизації виробничих процесів.
Привітати студентів прийшли: проректор з науково-педагогічної роботи Мандрик Олег Миколайович, директор Інституту інформаційних технологій Чигур Ігор Іванович, викладачі кафедри та керівники організаційних підрозділів.
Перевагою співпраці двох навчальних закладів є те, що випускники коледжу, маючи базову технічну підготовку, за скороченим терміном навчання (2 роки) отримують диплом бакалавра.
Подальше навчання наших випускників проходитиме в стінах рідного коледжу із використанням його матеріально-технічної бази.


Про нас