Друкувати ДрукуватиО рідне слово, хто без тебе я?


О рідне слово, хто без тебе я?

Ось уже майже два десятиліття у незалежній Україні щорічно 8 листопада відзначається День української писемності. У цей день вшановують найкращих популяризаторів українського слова. Проводиться багато заходів, стартує Міжнародний конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика. У ньому щорічно задіяні понад 5 млн. учасників із 20 країн світу.

Уже традиційно долучаються до цього конкурсу і наші студенти. Днями у коледжі викладачами української мови Кафлик О.І., Ястремською О.Л., Сеєю З.І. було проведений перший тур конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика. Переможцями стали студентка групи ДЗ-11 Михайлюк Софія та студентка групи БО-21 Романів Андріана, які візьмуть участь у ІІ етапі конкурсу ім. Петра Яцика, що відбудеться 10 грудня у Львові.

Також викладачами української літератури Лемак О.С., Кафлик О.І. та Ястремською О.Л. між студентами коледжу був проведений І етап VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка. Його переможцем стала студентка групи БО-21 Сея Христина, яка змагатиметься серед найталановитіших студентів області у ІІ турі цього конкурсу 26 листопада 2016 року.

Вітаємо наших переможців і бажаємо їм успіхів!!!