Друкувати ДрукуватиДень відкритих дверей бакалаврської програми Робототехніка (Robotics) в університеті «Львівська політехніка».


День відкритих дверей бакалаврської програми Робототехніка (Robotics) в університеті «Львівська політехніка».

14 квітня студенти 4 курсу спеціальності ЕК та викладачі спецдисциплін Базилевич Л.О, Баглай Р.Є. та Волянський І.І.  відвідали День відкритих дверей бакалаврської програми Робототехніка (Robotics) в університеті «Львівська політехніка».

Відвідувачі заходу мали можливість ознайомитись  з Програмою “Робототехніка” у НУЛП/Robotics, яку представив Микола Микийчук, директор Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології (ІКТА). Він  розповів про особливості вступної кампанії і умови прийому до ВНЗ у 2018 році, про те як стати студентом програми Robotics@NULP.

Виступили працівники ІТ-галузі, які долучались до розробки навчальної програми: Oleg Demkiv, Research Engineer у SoftServe R&D, Тарас Домінюк, Staff Software Engineer у Cypress Semiconductor CorporationRostyslav Samchenko, Hardware Engineer у Dialog Semiconductor Ukraine.

Учасники продемонстрували прилади робототехніки, які розробили студенти старших курсів та спеціалісти львівських ІТ-компаній.

Також виступив Yuriy Khoma, один з розробників та куратор навчальної програми Robotics@NULP, викладач Львівської політехніки та Data Science Lead у SciForce Solutions.

Під час заходу кожен зміг розпитати про деталі та особливості навчання.

Дуже вдячні за подарунок від Тараса Домінюка для лабораторії цифрової схемотехніки. Подарована ним електронна плата буде використовуватись для вивчення предмету “Основи програмування мікроконтролерів”.

Студенти та викладачі нашого коледжу були дуже задоволені участю у Дні відкритих дверей.