Друкувати ДрукуватиТиждень безпеки життєдіяльності в коледжі


Тиждень безпеки життєдіяльності в коледжі

Згідно наказу Департаменту освіти і науки Львівської обласної     державної адміністрації №09-01/145 від 19.04.2018 р. за підписом директора департаменту п. Мандзій з 23 квітня по 4 травня 2018 року у навчальних закладах Львівщини проходив Тиждень знань з безпеки життєдіяльності.

У Державному вищому навчальному закладі «Дрогобицький механіко-технологічний коледж» наказ Департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації обговорено на засіданні адміністративної ради коледжу, видано наказ по коледжу, створено робочу групу та розроблено План заходів з підготовки та проведення Тижня знань з безпеки життєдіяльності.  В рамках Тижня знань з безпеки життєдіяльності відзначено Всесвітній День охорони праці та проведено День цивільного захисту.

Серед багатьох проведених заходів  особливо цікавими та змістовними були бесіда начальника відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Львівській області Проця І.Е. на тему «Правила поведінки при користуванні побутовими газовими приладами»

; участь інженера з охорони праці коледжу Ільницької Н.Д. у Першому Львівському форумі з охорони праці, котрий відбувся 27 квітня 2018 року в Національному університеті «Львівська політехніка»;

1

участь у конференції з безпеки життєдіяльності в Ужгородському Національному університеті викладача предмету «Безпека життєдіяльності» Ільчишин Л.І.; проведення протипожежного тренування 5 державною пожежно-рятувальною частиною ГУ ДСНС України у Львівській області із залученням пожежної техніки та перевірка пожежних кранів-комплектів, в т.ч. евакуація з приміщень коледжу, гасіння імпровізованої пожежі та бесіда із студентами і працівниками; оформлення ілюстрованої виставки в бібліотеці коледжу «Вчимося жити у безпеці»; проведення кураторами навчальних груп інструктажів з безпеки життєдіяльності із студентами коледжу про заходи безпеки в місцях масового відпочинку на воді, правила безпеки у лісі, правила безпеки під час грози, дотримання правил дорожнього руху, дотримання правил безпеки на залізничних коліях та залізничних переїздах та на ряд інших тем; оформлення експозицій щодо поведінки на водних об’єктах та правил поведінки при пожежі та багато інших заходів.

Тиждень знань з безпеки життєдіяльності у Дрогобицькому механіко-технологічному коледжі був цікавим та змістовним.