Друкувати ДрукуватиПро Революцію Гідності, АТО та сьогоднішні реалії студенти Дрогобицького механіко – технологічного коледжу розмовляли з міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою.


Про Революцію Гідності, АТО та сьогоднішні реалії студенти Дрогобицького механіко – технологічного коледжу розмовляли з міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою.

У ці дні в Україні вшановують Героїв Небесної Сотні, які загинули на Майдані під час Революції Гідності. З тих пір минуло п’ять років. Сьогодні, 21 лютого, на запрошення керівництва Дрогобицького механіко-технологічного коледжу, зі студентською спільнотою зустрівся міський голова Дрогобича Тарас Кучма.Спершу до студентів звернувся й керівник ДМТК Богдан Звір, який наголосив, що майбутнє за молоддю, бо всі революції починала молодь. Сьогодні завдання молоді вчитися, а завтра — будувати державу. «Хочемо жити краще, починаймо з себе!», — закликав присутніх у своїй промові Богдан Звір. У ході зустрічі міський голова спершу розповів про ті найтрагічніші події на Майдані. Споглядаючи фото, на яких відображено закривавлених майданівців, яких реанімують медики і серед яких сам Тарас Кучма, міському очільнику не легко давалися слова.

У ході зустрічі міський голова спершу розповів про ті найтрагічніші події на Майдані. Споглядаючи фото, на яких відображено закривавлених майданівців, яких реанімують медики і серед яких сам Тарас Кучма, міському очільнику не легко давалися слова.У ході розповіді було згадано про зустріч Тараса Кучми з пораненим дрогобичанином Василем Михалком, про подвиг лучника з Майдану Ореста Каракевича та інших дрогобичан, які проявили себе в ході Революції Гідності. Не оминули й теми військової агресії на теренах Східної України.