Циклова комісія фізичної підготовки, БЖД та Захисту України


Додано: 22 Березень 2016

Оновленно: 5 Грудень 2022
До складу циклової комісії входить дев’ять викладачів і один керівник спортивного гуртка. Серед них чотири викладачі вищої категорії: Прокопчук П.В., Яремчук І.В., Ренжин В.В., Ільчишин Л.І., яка є здобувачем наукового ступеня доктора філософії з педагогіки на кафедрі технологічної та професійної освіти Дрогобицького державного педагогічного університету ім.Івана Франка з темою дослідження «Формування безпекознавчих компетенцій у майбутніх інженерів-педагогів»; старший викладач Тарасюк О.С., три викладачі першої категорії Вовденко В.І., Яцуляк Т.М., Шишка М.Т.; Сов’як А.Т.(без категорії) і керівник спортивного гуртка Піцко І.М.

Основними напрямками роботи комісії є:

 • впровадження інноваційних технологій навчання;
 • активізація рухової діяльності студентів шляхом використання різноманітних форм і методів навчання;
 • робота з обдарованими студентами, розвиток їхніх здібностей;
 • підготовка молоді до служби у Збройних Силах України;
 • підвищення рівня кваліфікації викладачів;
 • навчання способам і методам захисту людини у надзвичайних ситуаціях;
 • виховання у студентів прагнення до занять фізичною культурою, оволодівання знаннями по безпеці поведінки і надання домедичної допомоги при невідкладних станах.

Звіт про роботу циклової комісії «Фізичної підготовки, БЖД та захисту України» за 2021/ 2022 навчальний рік.

Зважаючи на карантин, спортивних заходів було небагато:

 1. З 11 по 14 травня 2021 року проводиться турнір з міні-футболу серед юнаків I-II курсу. Взяли участь 72 учасників, переможцем стала група ЕК-22.
 2. З 18 по 20 травня 2021 року проводиться турнір з волейболу серед юнаків I–II курсу. Взяли участь 70 учасників, переможцем стала група ЕК-22.
 3. З 21 по 25 травня 2021 року відбувся турнір з бігу на 30 метрів, 60 метрів та «човникового» бігу 4 по 9 метрів. У змаганнях брали участь юнаки та дівчата I-II курсу, всього 46 учасників. Переможцями турніру стали такі студенти: Сусяк Павло ЕК-22, Климко Іванна ДВ-11, Кузнєцов Богдан ЕК-21, Кімак Михайло ЕК-22, Криса Марта ДВ-11.
 4. 26 травня проводились змагання «Ігри патріотів 2021» до Дня Героїв, в яких брали участь навчальні заклади Дрогобича та Стебника. Збірна команда коледжу взяла участь у змаганнях і виборола перша місце.
 5. 31 травня 2021 року відбулися змагання зі стрибків у довжину з місця та підтягування на високій перекладині. Взяли участь 27 студентів. Переможцями стали: Климко Іванна ДВ-11, Кулинич Андрій ЕК-22, Зінов’єв Роман ПК-22.
 6. З 20 по 24 вересня 2021 року був проведений «Олімпійський тиждень», в змаганнях взяли участь 76 студентів. У зв’язку з початком карантину переможців не визначено.
 7. З 12 вересня по 6 жовтня відбувся «Олімпійський тиждень». З таких видів спорту: волейболу, міні-футболу, баскетболу. У змаганнях взяли участь юнаки II-IV курсів, всього 114 учасників. Переможцями у всіх видах стали студенти спеціальності «Автоматизація комп’ютерно-інтегрованих технологій»

3-4 листопада відбувся благодійний турнір з міні-футболу на підтримку ЗСУ серед збірних команд студентів і викладачів. В змаганнях взяли участь 31 студент і 6 викладачів. Переможцями турніру стала команда збірної викладачів.

Щоб бути спроможними захищати Батьківщину майбутні воїни повинні бути фізично підготовлені. А фізична підготовка в коледжі на належному рівні. Щорічно проводиться спартакіада коледжу, до якої входять 10 – 14 видів спорту. Особливо цікавим спортивним святом, в якому беруть учать усі студенти і куратори груп, є День українського спортовця, яке проводиться наприкінці вересня і присвячується Дню фізкультурника. Внаслідок хорошої фізичної підготовки студенти нашого коледжу часто стають призерами обласних та міських змагань.

Протягом навчального року в коледжі проводились спартакіади з різних видів спорту. На початку кожного навчального року у коледжі проводяться заходи до «Олімпійського тижня».


Новини додані цикловою комісією у 2023 році

 • Першість області з настільного тенісу.
  Додано: 9 Листопада 2023

  7-8 листопада у Львові відбулися обласні змагання з настільного тенісу серед студентів закладів фахової передвищої освіти. Участь у турнірі взяла і команда механіко-технологічного фахового коледжу.


 • Обласні змагання з пляжного волейболу
  Додано: 21 Вересня 2023

  19 вересня відбулись обласні змагання з пляжного волейболу серед студентів закладів передфахової вищої освіти Львівської області І-ІІ рівня акредитації . • Першість коледжу з волейболу серед дівчат та юнаків
  Додано: 12 Травня 2023

  З 25 квітня по 11 травня відбулась першість коледжу з волейболу серед дівчат та юнаків. У змаганнях брали участь 15 чоловічих та 6 жіночих груп.

  Призові місця розподілились таким чином:

  юнаки:

   | -  ОР-11

   || - ПК-22

   ||| - ЕК-32        

  дівчата:

   | - ДВ-11

   || - БО-21

   ||| - ДВ-21

  Переможці змагань нагороджені грамотами та перехідними кубками.


 • Першість коледжу з мініфутболу серед студентів 1 курсу
  Додано: 12 Травня 2023

  У нашому коледжі, 11 травня, відбувся турнір з мініфутболу серед студентів. На 1 курсі призові місця розподілили таким чином:   

  1 місце – група ЕК-12, 2 місце – група ПК-11, третє місце – група ПК-12.

  Наступного тижня відбудется фінал, в якому візьмуть участь групи: ЕК-12, ЕК-22 та ЕК-32


 • Шахісти ДМТФК – учасники всеукраїнських змагань
  Додано: 12 Травня 2023

  Спортсмени Дрогобицького механіко-технологічного фахового коледжу вирушили на всеукраїнські змагання. Упродовж 12-15 травня у м.Рівне проходитимутьспортивні ігри України серед студентів закладів фахової передвищоїосвіти 2022-2023 н.р із шахів.


 • Першість коледжу з мініфутболу ІІІ курс
  Додано: 10 Травня 2023

  У нашому коледжі, 9 травня, стартував турнір з мініфутболу серед студентів . На 3 курсі призові місця розподілили таким чином:   

  1 місце – група ЕК-32, 2 місце – група ОР-31, третє місце – група ПК-31.


 • Зустріч із працівниками соціальної служби
  Додано: 24 Квітня 2023

  З 20 по 28 квітня 2023 року у Дрогобицькому механіко-технологічному фаховому коледжі проводиться тиждень охорони праці.

  Зі студентами 1-го курсу зустрілися працівники Дрогобицького міського центру соціальної служби. Лариса МАРЦІНКО, Валентина ГОРОДИСЬКА, Наталія ПОДОЛЯК провели цікаву змістовну бесіду з елементами тренінгу на тему домашнього насильства «Синя стрічка», яка збагатила студентів новими знаннями.


 • Змагання з футзалу у рамках Спортивних ігор України у Львові
  Додано: 21 Квітня 2023

  20 квітня у місті Львові відбулися змагання з футзалу у рамках Спортивних ігор України серед студентів закладів фахової передвищої освіти 2022-2023н.р. Студенти нашого коледжу перемогли команди Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу (рахунок 3:1), а також Новороздільського політехнічного фахового коледжу (рахунок 1:0). За підсумками турніру формується збірна команда Львівщини для участі у Всеукраїнських змаганнях. Приємно відзначити, що до відбору другого етапу увійшли й студенти Дрогобицького механіко-технологічного фахового коледжу, а саме:  Володимир Піряник (група ДЗ-11), Роман Прокидянчик  (група ЕК-22), Назар Чаповський (група БО-21), Анатолій Полєтаєв (група БО-11). Бажаємо нашим спортсменам успіхів та перемог!