Циклова комісія мистецьких дисциплін


Додано: 30 Червень 2016

Оновленно: 4 Червень 2024
Основним напрямком діяльності циклової комісії мистецьких дисциплін спеціальності Дизайн  є підготовка фахових молодших бакалаврів галузі знань 02 Культура і мистецтво спеціальності 022 Дизайн спеціалізації Дизайн середовища.

Циклова комісія мистецьких дисциплін спеціальності Дизайн складається з викладачів, серед яких є дизайнери-практики, досвідчені художники та творчі особистості, які на належному рівні здійснюють професійну підготовку майбутніх фахівців.

 Циклова комісія складається з 7 викладачів:

1.Ткач Василь Михайлович,  голова циклової комісіїЛДІПДМ(ЛНАМ) художник декоративного мистецтва2021р. вища категорія 
Рисунок
 
2.Квасній Оксана РоманівнаНУ «Львівська Політехніка» спец. Дизайн2021 р. II категорія, доктор філософії економічних наук 
Ергономіка, формоутворення. макетування
 
3.Дума Наталя ВікторівнаДДПУ ім. І. Франка спец. Образотворче мистецтво2020 р. II категорія 
Осн. композиції, осн. проектної графіки, макетування
 
4.Мирошниченко Мар’яна ВолодимирівнаУАД спец. Дизайн поліграфії 2020 II категоріяОсн. проектної графіки, осн. прафічного дизайну
 
 
5.Дрозд Ольга ПетрівнаЛьвівська філія ЛФКНУКМ спец. дизайнСпеціаліст 
Художнє проектування, матеріалознавство, осн. композиціі
 
6.Мартин Марта БогданівнаЛНАМ спец. Дизайн2021 р. II категорія 
Рисунок,  живопис, пласт. анатомія 
 
7.Ткач Назар ВасильовичЛНАМ спец. Художні вироби з дерева2018 р. вища категоріяРисунок, живопис, пласт. анатомія
 
 

Робота циклової комісії мистецьких дисциплін в 2021 -2022 н.р.

 • Грамоти Дрогобицької міської ради студентам ДМТФК Юлія Мацько, Юліана Грицик, Андрій Гапуняк, Богдан Сувала, Марян Мінько, Вікторія Лецюк, Марія Франківська за зайняті перше, друге, третє місця в онлай-конкурсі арт-робіт портретів Тараса Шевченка з нагоди відзначення 207-ої річниці від дня народження Кобзаря (2021)
 • Подяка Управління культури та розвитку туризму ВО Дрогобицької міської ради  Наталі Думі за святкову декорацію до Різдвяних свят у Дрогобицькій громаді(2022)
 • Грамота творчому колективу ДМТФК за представлену роботу «Друге життя вторинної сировини» яка посіла друге місце(Національний університет «Львівська політехніка»2019)
 • Подяка департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації викладачу спецдисциплін Наталі Думі за сумлінну працю, національно-патріотичне виховання студентської молоді, вагомий внесок у розвиток фахової перед вищої освіти (2021)
 • За активну життєву і громадську позицію, особистий внесок у розвиток утвердження вітчизняної науки, сприяння суспільному прогресу, соціально-економічним перетворенням в Україні та світі нагороджена дипломом лауреата обласної премії імені В’ячеслава Чорновола студентка Дрогобицького механіко-технологічного фахового коледжу Юліана Грицик (2021-2022н.р.).

Активність викладачів і студентів спеціальності “Дизайн” відзначив Відділ у справах сім’ї та молоді виконкому Дрогобицької міської ради

Відео-презентація спеціальності “Дизайн” – https://drive.google.com/file/d/1FPhm0q1sL4GR9BNAlKawIkXUI-zJBycL/view?usp=share_link

Зустріч німецького художника-графіка, дизайнера Утца Бенкеля з викладачами та студентами 2-4 курсів спеціальності “Дизайн”.

9 березня, відбулася зустріч німецького художника-графіка, дизайнера Утца Бенкеля з викладачами та студентами 2-4 курсів спеціальності “Дизайн”. Організатором та модератором зустрічі була Мар’яна Мирошниченко, викладачка дисципліни “Основи графічного дизайну”. Утц розповів про свою роботу художника, виставку “День за днем” та проєкт фандерайзингу для українських художників. Також дав кілька корисних порад для майбутніх українських колег.
Після лекції був живий виток запитань троє студентів-старшокурсників взяли інтерв’ю для навчального проєкту з “Основ рекламного дизайну”. Зустріч відбулася у теплій дружній атмосфері, натхненною. Викладачі та студенти спеціальності “Дизайн” вдячні німецькому колезі за візит, підтримку та обмін досвідом.

Захисти курсових проєктів з “Основ графічного дизайну” спеціальності “Дизайн”.

У коледжі, з 4 по 6 квітня 2023 року, відбувався захист курсових проєктів студентів ІV курсу з “Основ графічного дизайну”, спеціальності “Дизайн”; керівники проєктів – Мар’яна Мирошниченко та Наталія Дума.
У своїх роботах студенти висвітлили актуальні теми сьогодення та національні цінності рідного краю. Зокрема були створені журнали та календарі на тематику військового вторгнення Росії в Україну; журнали про визначних винахідників України, різнобарв’я вишиванки, творчість Марії Примаченко та інших видатних художників, поетів. Також було створено кілька дизайнерських проєктів про визначні місця Дрогобича (журнал, календарі). Частина курсових робіт була присвячена коледжу, а саме: редизайн сайту, рекламна продукція, відеоролик та календар з предметів спеціальності “Дизайн”.
На захисті студенти гідно презентували свої проєкти, вільно володіли технічними вимогами та професійними термінами.
Дизайн проєктів виконаний на високому фаховому, творчому рівні, продемонстровано цікаві креативні рішення, що засвідчує якісний показник оцінювання курсових проєктів – 79,2%.
Вітаємо усіх студентів з успішним захистом!

ЗАХИСТІТЬ СВОЇ ГРОШІ, УБЕЗПЕЧТЕ СВОЄ МАЙБУТНЄ!

Всесвітній тиждень грошей (Global Money Week) – щорічна міжнародна освітня кампанія, метою якої є розвиток фінансової свідомості дітей та молоді, формування необхідних знань, умінь, поведінки та ставлення, необхідних для прийняття розумних та зважених фінансових рішень, що дасть змогу досягти фінансового добробуту та стійкості.
Цього року Всесвітній тиждень грошей відзначався у світі та в Україні з 18 по 24 березня 2024 року.
У цей час у різних країнах світу та в Україні, яка знаходиться умовах війни проходять тематичні заходи, уроки, лекції, воркшопи, майстер-класи, конкурси, які спрямовані на підвищення фінансової обізнаності молодого покоління.
Студенти Дрогобицького механіко-технологічного фахового коледжу спеціальності «Дизайн» взяли участь у конкурсі « Платіжні поради у стінгазетах»
Були випущені стінгазети студентами групи ДЗ-31
Юлією Гавриляк, Євгенією Барзух, Наталією Глицькою, Русланою Заберезною, Марією Крупою на тему «Ризики можливого платіжного шахрайства».
В конкурсі «Мистецтво надійних паролів» взяли участь студенти групи ДЗ-41:
Ганна Сорочич, Софія Шпак, Вікторія Хома, Вікторія Лаврів, Злата Геш, які створювали постери для соціальної реклами. Список переможців буде оголошено до 17 травня 2024 року на сайті Global Money Week.
Підвищуючи фінансову грамотність, ми сприяємо розбудові більш сталої економічної системи, яка покращує рівень загального фінансового добробуту населення України.

Викладач -методист Винницька О.Й.

Захист курсових проєктів студентів 4 курсу на спеціальності «Дизайн»

З третього по п’яте квітня 2024 року студенти групи ДЗ-41 захищали курсові проєкти з предмета,,Основи графічного дизайну “.
Студентами під керівництвом викладачів Мар’яни Мирошниченко і Наталії Думи був розроблений дизайн журналів, календарів, брендбуків тощо.
Теми курсових проєктів є актуальними і цікавими. В них висвітлена патріотична тематика тематика, присвячена 100-річчю нашего навчального закладу, культурі і традиціям нашого народу і нашого краю.
Студенти творчо підійшли до роботи над виконанням курсових проєктів, показали високий рівень професійної підготовки, вміння користуватися різними графічними комп’ютерними програмами.
Якість виконання і захисту проєктів висока.

Конференція “Дизайн у сучасному мистецтві”

Конференція “Дизайн у сучасному мистецтві” за участю: директора ДХШ Ігора ШИМКА; кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри вокально-хорового, хореографічного та образотворчого мистецтва ДДПУ ім. І.Франка Михайла СИДОРА; директор Мистецького ліцею ім. Е.Миська Валерія ВОВКА ; студентів та викладачів циклової комісії мистецьких дисциплін 022 Дизайн Дрогобицького механіко-технологічного фахового коледжу!


Новини додані цикловою комісією у 2023 році

 • Наші здобутки
  Додано: 9 Лютого 2023

  Викладача мистецьких дисциплін НАТАЛІЮ ДУМУ та студентів групи ДЗ-41 нагороджено грамотами від УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ТА РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ
  ВО ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ за вагомий внесок у розвиток культурно-естетичного виховання студентів, участь у декоруванні міста Дрогобича до Різдвяних свят та створенні квесту.


Новини додані цикловою комісією у 2022 році

 • Різдвяні декорації для міста
  Додано: 22 Грудня 2022

  Різдвяні фігурки- це колективна творча робота! Вона втілена у життя завдяки талановитим студентам групи ДЗ-41 Андрушко Христині, Дацюк Анні, Грибенюк Анастасії, Лисовець Христині та Ячичаку Костянтину, викладачам спеціальності Дизайн, на чолі з Наталією Думою, зав.лабораторією Щуцькій Марії та спонсорскій допомозі  Деревообробного підприємства "Діброва", зокрема Степану Демківу.


 • Наші досягнення
  Додано: 25 Листопада 2022
  🏆

 • Дизайнери коледжу успішно розробили дизайн інтер’єру двомісного номера готелю “Тустань”
  Додано: 30 Вересня 2022

  Студенти Сеник Ольга і Солод Вікторія  продемонстрували ідеї-розробки дизайну інтер’єру двомісного номера за проханням підприємства «Дрогобицький Ринок».

  Керівництво готелю «Тустань» висловило свою вдячність за сумлінну працю студентів вищого навчального закладу, і сподіваються на подальшу тісну співпрацю із коледжем. • Захист курсових проектів студентами спеціальності 022 Дизайн
  Додано: 19 Червня 2022

  З 06 по 08 червня 2022 року пройшов захист курсових проектів з предмету «Художнє проєктування», виконаних студентами третього курсу спеціальності 022 ДИЗАЙН.


Новини додані цикловою комісією у 2021 році

Новини додані цикловою комісією у 2019 році

 • Святий Миколай завітав у коледж
  Додано: 20 Грудня 2019

  19 грудня люди всього світу святкують день Святого Миколая. Саме за народним повір'ям саме в цей день Миколай Чудотворець спускався на землю з небес і обходив весь світ, допомагаючи знедоленим і відновлюючи справедливість.