Циклова комісія спецдисциплін спеціальності «Облік та оподаткування»


Додано: 22 Березень 2016

Оновленно: 25 Лютий 2020
«Бухгалтерський облік -це наука і мистецтво»

«Дані обліку- це міжнародна мова бізнесу»
Голова циклової комісії:
Мачишин Ольга Василівна

Члени комісії:
1) Романюк Марії Миколаївна – спеціаліст вищої категорії
2) Стебельська Н.В – спеціаліст 1 категорії
3) Яремчук Г.М – спеціаліст 1 категорії
4) Фединишин О.В – спеціаліст 2 категорії
5) Конончук М.Л – спеціаліст вищої категорії

Спецпредмети які читаються на спеціальності «Бухгалтерський облік»
1. Бухгалтерський облік
2. Фінансовий облік
3. Контроль і ревізія
4. Облік у бюджетних організаціях
5. Облік у банках
6. Основи аудиту
7. Економічний аналіз
8. Фінанси підприємств
9. Податкова система
10. Інформаційні технології в обліку
11. Казначейська справа

Метою викладання бухгалтерського обліку є підготовка фахівця, який міг би кваліфіковано працювати в умовах ринку та бути консультантом керівника підприємства.

Бухгалтерський облік є важливою складовою економічної науки, забезпечуючи технологію отримання необхідної інформації.

Облік тісно пов’язаний з такими науками як статистика, фінанси, менеджмент, правовими та соціальними управліннями.

В умовах реформування економіки країни посилюється значення бухгалтерського обліку, підлягають суттєвому коригуванню методологічні і методичні аспекти його організації. Важливого значення набуває інформатика і її складова частина – інформаційні технології в обліку.

Метою вивчення цієї дисципліни є формування у майбутніх бухгалтерів системи теоретичних і практичних знань у галузі побудови і функціонування інформаційних систем і комп’ютерних технологій та можливостей їх використання в обліку. Сучасні бухгалтери працюють використовуючи програмне та апаратне забезпечення переводячи системи обліку на новий рівень інформаційних технологій.

Ось так проходять практичні заняття з предмету «Інформаційні системи і технології в обліку» для майбутніх бухгалтерів у нашому коледжі.

У жовтні місяці 2015 року студентами групи БО-31 і БО-32 було підготовленно тематичний захід до Міжнародного дня бугхалтера.

У березні місяці 2016 року було проведенно конкурс “Кращий по професії” переможцями стали:

 • Мельник Марія (БО-31);
 • Федючка Соломія (БО-31);
 • Фляк Іванна (БО-31).
image (2)

В травні місяці студенти коледжу прийняли участь в олімпіаді на базі ЛНАУ у селищі Дубляни, де були заняті призові місця:

 • Ткач Віра (БО-31) в номінації практичної підготовки і Фляк Іванна (БО-31) в номінації теоритичної підготовки
image
Сканер_0002

Викладач коледжу Мачишин О.В. прийняла участь у семінарі на тему “Pantheon Farming ERP для навчально процесу ВНЗ І-ІІІ рівнів акредитації”.

Сканер_0001
20160625_130350

Студенти коледжу спеціальності БО успішно здали державний іспит з спецдисциплін.

30.06.2016 відбулося вручення дипломів студентам спеціальності “Бухгалтерський облік”

IMG_20160630_134913_1

Звіт

 

Циклової комісії спеціальності «Облік та оподаткування» за 2017-2018 навчальні роки

Під керівництвом членів циклової комісії проведено захід до Міжнародного Дня бухгалтера. Підсумком роботи гуртків при кабінетах «Бухгалтерського обліку» та «Контролю і ревізії» стало проведення тематичних заходів під назвою «І створив Бог бухгалтера» та «До нас їде ревізор». Відповідальні за проведення Мачишин О.В, Романюк М.М.

В рамках роботи тижня циклової комісії було проведено фахову олімпіаду з предмету «Бухгалтерський облік». Переможцями стали Пістоляк Роман, Гуменецька Юлія, Кузьмин Соломія, Лопатчак Лілія. Відповідальний за проведення Мачишин О.В. Також було проведено конкурс кросвордів і газет, під керівництвом голови циклової комісії Мачишин О.В. Переможцями стали студенти групи БО-21 Білецька Уляна та Дзедзей Віталія.

У конкурсі « Кращий по професії бухгалтер» переможцями стали Настьошин Наталія, Романів Андріана, Лещишин Наталія, Василишин Наталія під керівництвом Стебельська Н.В. та Романюк М.М.

Важливим підсумком роботи циклової комісії була участь студентів 3 курсу в олімпіаді з економічних дисциплін, яка проводилася в Львівському національному аграрному університеті. Переможцями стали Настьошин Наталія – 1 місце, Василишин Наталія – 3 місце. Грамотами нагороджено викладачів Мачишин О.В, Стебельську Н.В. за підготовку до студентської олімпіади.

Студенти спеціальності «Облік та оподаткування» брали участь в конкурсах, що проводився від газети « Все про бухгалтерський облік» під керівництвом МачиинО.В. та Романюк М.М.

Проведено турнір з фінансових дисциплін « Найкращі фінансисти ДМТК-2018», серед студентів 2-3 курсів спеціальності «Облік та оподаткування» під керівництвом викладача Фединишин О.В. І тут перемогла дружба. Студенти спеціальності приймали участь у конференції «еколого-економічна політика України».

Г.Ц.Комісії                     Мачишин О.В.

 


Новини додані цикловою комісією у 2021 році

 • Жінка – матір… Скільки мудрості у змісті величних слів!
  Додано: 10 Травня 2021

  За кожним жіночим іменем – свята щаслива доля , адже Вона – матінка, мама , матуся – берегиня роду українського. Чи є краще, більш кохане слово Мама?! Божа Матір, Мати-Україна, рідна ненька – це три матері, що освящають наше життя.


Новини додані цикловою комісією у 2020 році

 • Дистанційна олімпіада з бухгалтерського обліку серед студентів коледжів і технікумів
  Додано: 30 Березня 2020

  27 березня 2020 року відбулася дистанційна олімпіада з бухгалтерського обліку серед студентів коледжів і технікумів - випускників ОКР «Молодший спеціаліст» у Національному університеті «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА».     


 • Конференція «Нові інформаційні технології управління».
  Додано: 19 Лютого 2020

  12 лютого на базі університету ім. Т.Г. Шевченка у м. Київ відбулася науково-практична конференція «Нові інформаційні технології управління».

  Основними питаннями якої було: хто такий бухгалтер: вчора, сьогодні через  10 років,  бухгалтер-фінансовий менеджер,BAS бухгалтерія КОРП-новий продукт автоматизації, здатність зацікавити студента у своїй предметній діяльності - є основою успішної діяльності викладача.

        Учасниками конференції були викладачі Дрогобицького механіко-технологічного коледжу спеціальності «Облік і оподаткування»  Мачишин О.В., Романюк М.М., Стебельська Н.В..


Новини додані цикловою комісією у 2019 році

 • Конференція на тему «Видатні вчені творці бухгалтерської науки».
  Додано: 14 Грудня 2019

  9 грудня вчитальному залі коледжу, відбулася конференція на тему «Видатні вчені творцібухгалтерської науки».


 • Олімпіада з предмету «Бухгалтерський облік»
  Додано: 9 Грудня 2019

  2 грудня в коледжі відбулася олімпіада з предмету «Бухгалтерський облік». Абсолютними переможцями стали студенти групи БО-21/


 • День Бібліотек
  Додано: 30 Вересня 2019

  Напередодні Всеукраїнського Дня Бібліотек працівниками бібліотеки ДМТК Андрущакевич Г. І. та  Сабат У.М. було підготовлено, організовано та проведено цикл заходів :


 • Урочисте вручення дипломів випускникам 2019
  Додано: 28 Червня 2019

  27 червня в актовій залі коледжу відбулося урочисте вручення дипломів випускникам 2019 року спеціальностей "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології" (Обслуговування систем управління і автоматики),  "Облік і оподаткування" (Бухгалтерський облік), "Інформаційна, бібліотечна і архівна справа" (Діловодство) і "Дизайн" (Дизайн).


 • Лист подяки з “Львівської політехніки”
  Додано: 3 Травня 2019

  Директор Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту Національного Університету "Львівська Політехніка", професор Олег Кузьмін високо відзначив успіхи  наших студентів на Всеукраїнській олімпіаді з бухгалтерського обліку. Також пан Кузьмін відзначив якісну та фахову підготовку студентів до олімпіади викладачами коледжу!


 • Всеукраїнська олімпіада з бухгалтерського обліку
  Додано: 8 Квітня 2019

  05.04.2019 відбулася Всеукраїнська олімпіада з бухгалтерського обліку на базі НУ "Львівська Політехніка".