Циклова комісія спецдисциплін спеціальності “Облік та оподаткування”


Додано: 22 Березень 2016

Оновленно: 4 Квітень 2024
Основним напрямом діяльності циклової комісії є підготовка фахових молодших бакалаврів з обліку і оподаткування, що могли б кваліфіковано працювати в умовах ринку та бути консультантом керівника підприємства.

Спеціальність 071 Облік і оподаткування відкрита у коледжі з 1994 року. Згідно навчального плану здійснюється підготовка спеціалістів бухгалтерського обліку, які будуть працювати в різних галузях економіки.

Члени комісії:

 • Мачишин О.В. – методист, викладач вищої категорії, голова циклової комісії
 • Стебельська Н.В – викладач вищої категорії
 • Фединишин О.В – викладач вищої категорії
 • Конончук М.Л – викладач вищої категорії

Дисципліни, що вивчають:
1. Бухгалтерський облік
2. Фінансовий облік
3. Контроль і ревізія
4. Облік у бюджетних організаціях
5. Облік у банках
6. Основи аудиту
7. Економічний аналіз
8. Фінанси підприємств
9. Податкова система
10. Інформаційні технології в обліку
11. Казначейська справа

Циклова комісія готує фахівців, що могли би кваліфіковано працювати в умовах ринку та бути консультантом керівника підприємства.

В умовах реформування економіки країни посилюється значення бухгалтерського обліку, підлягають суттєвому коригуванню методологічні і методичні аспекти його організації. Важливого значення набувають сучасні інформаційні технології в обліку. Сучасні бухгалтери працюють, використовуючи програмне та апаратне забезпечення, переводячи системи обліку на новий рівень інформаційних технологій.

Студенти мають можливість навчатися у сучасних аудиторіях, отримувати якісні знання та професійні практичні навички у області обліку та оподаткування.

Випускники коледжу продовжують навчання у Національному університеті «Львівська політехніка», Тернопільському національному економічному університеті, Львівському державному університеті ім. І. Франка.

Студенти спеціальності займають призові місця у обласних олімпіадах серед студентів фахової передвищої освіти у Львівській області.

Вероніка Захарчук – диплом I ступеня, переможець олімпіади з бухгалтерського обліку серед студентів коледжів і технікумів, яка проводилась із  1 лютого до 28 березня 2020 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Вікторія Стасик – диплом I ступеня, переможець олімпіади з бухгалтерського обліку серед студентів коледжів і технікумів, яка проводилась із  1 лютого до 28 березня 2020 року в Національному університеті «Львівська політехніка».         

Готували студентів викладачі Наталія Стебельська та Ольга Мачишин.

Робота циклової комісії в 2020-2021н.р.

         Викладачі приймали участь у науково-практичних конференціях

         Мачишин О.В -IV Всеукраїнська науково -практична конференція « Нові інформаційні технології управління бізнесом» ( Свідоцтво № 11022021169 від 11.02.2021р.)

Мачишин О.В -III Всеукраїнська науково -практична конференція « Нові інформаційні технології управління бізнесом» ( Свідоцтво № 11022021169 від 12.02.2021р.)

         Стебельська Н.В. – IV Всеукраїнська науково -практична конференція «Нові інформаційні технології управління бізнесом» ( Свідоцтво № 11022021169 від 11.02.2021р.)

Стебельська Н.В -III Всеукраїнська науково -практична конференція « Нові інформаційні технології управління бізнесом» ( Свідоцтво № 11022021169 від 12.02.2021р.)

Конончук М.Л. – IV Всеукраїнська науково -практична конференція « Нові інформаційні технології управління бізнесом» ( Свідоцтво № 110220211219  від 11.02.2021р.)

За сумлінну працю на освітянській ниві викладачі нагороджені грамотами та подяками департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

Робота циклової комісії в 2021-2022н.р.

Участь викладачів  у Міжнародних науково-практичних конференціях.

Мачишин О.В.-  XLIV міжнародна науково-практична конференція «Проблеми і перспективи розвитку сучасної науки в країнах Європи та Азії»

(сертифікат від 31.01.2022р.)

Мачишин О.В.- підвищення кваліфікації в Українському  університеті післядипломної освіти  за темою « Особливості впровадження змішаного навчання в закладах фахової передвищої та професійної освіти в умовах воєнного стану» (сертифікат № 3371/22Д від 19.05. 2022р.)

Мачишин О.В. – V  Всеукраїнська науково-практична конференція «Нові інформаційні технології управління бізнесом»

(свідоцтво №16022022188 від 16.02.2022р.)

Мачишин О.В.- III Інтернаціональна конференція у м. Львів  «Методологічні проблеми  сучасної педагогіки»

(сертифікат  від 12-14 червня 2022р.)

         Мачишин О.В. –  Міжнародна науково-практична конференція, «Актуальні проблеми економіки, фінансів, обліку та права, теорія і практика»

(сертифікат від 30 червня 2022р.)

         Мачишин О.В.- V Міжнародна науково-практична канференція «Практичні теоретичні питання розвитку науки та освіти» (скртифікат від 5-6 серпня 2022р.)

Мачишин О.В. –  II Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні  питання  економіки, обліку та фінансів в Україні», тема «Gigital технології в економіці : основні тенденції розвитку»

(сертифікат  від 20.10.2022р.)

         Мачишин О.В. –  II Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання  економіки, обліку та фінансів в Україні», тема «Бухгалтерський облік і оподаткування»

(сертифікат від 20.10.2022р.)

Мачишин О.В. –  Всеукраїнська науково-практична конференція «Компетентнісний підхід до підготовки фахівців економічного та технічного профілю  у ЗФПО»

(сертифікат № 19-03.11.2022)

         Мачишин О.В. –  Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні  питання  економіки, обліку та фінансів в Україні», тема «Економіка: теоретичні та практичні аспекти»

(сертифікат від 20.10.2022р.)

Стебельська Н.В. – Всеукраїнська науково-практична конференція «Компетентнісний підхід до підготовки фахівців економічного та технічного профілю  у ЗФПО»

(сертифікат № 20 – 03.11.22)

Стебельська Н.В. – II Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні  питання  економіки, обліку та фінансів в Україні», тема «Бухгалтерський облік і оподаткування»

( сертифікат  від 20.10.2022р.)

Стебельська Н.В. – III Інтернаціональна конференція у м. Львів  «Методологічні проблеми  сучасної педагогіки»

(сертифікат від 12-14 червня 2022р.)

Конончук М.Л. – конференція «Впровадження інновацій в школах»

(сертифікат від 6.12.2022р)

Феденишин О.В. – III Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми  формування ціннісно-матеріальних орієнтацій студентів, як детермінанта освітньої діяльності закладів фахової передвищої освіти»

(сертифікат 70-12.10.2022р.)

ЗАХИСТІТЬ СВОЇ ГРОШІ, УБЕЗПЕЧТЕ СВОЄ МАЙБУТНЄ!

Всесвітній тиждень грошей (Global Money Week) – щорічна міжнародна освітня кампанія, метою якої є розвиток фінансової свідомості дітей та молоді, формування необхідних знань, умінь, поведінки та ставлення, необхідних для прийняття розумних та зважених фінансових рішень, що дасть змогу досягти фінансового добробуту та стійкості.
Цього року Всесвітній тиждень грошей відзначався у світі та в Україні з 18 по 24 березня 2024 року.
У цей час у різних країнах світу та в Україні, яка знаходиться умовах війни проходять тематичні заходи, уроки, лекції, воркшопи, майстер-класи, конкурси, які спрямовані на підвищення фінансової обізнаності молодого покоління.
Студенти Дрогобицького механіко-технологічного фахового коледжу спеціальності «Дизайн» взяли участь у конкурсі « Платіжні поради у стінгазетах»
Були випущені стінгазети студентами групи ДЗ-31
Юлією Гавриляк, Євгенією Барзух, Наталією Глицькою, Русланою Заберезною, Марією Крупою на тему «Ризики можливого платіжного шахрайства».
В конкурсі «Мистецтво надійних паролів» взяли участь студенти групи ДЗ-41:
Ганна Сорочич, Софія Шпак, Вікторія Хома, Вікторія Лаврів, Злата Геш, які створювали постери для соціальної реклами. Список переможців буде оголошено до 17 травня 2024 року на сайті Global Money Week.
Підвищуючи фінансову грамотність, ми сприяємо розбудові більш сталої економічної системи, яка покращує рівень загального фінансового добробуту населення України.

Викладач -методист Винницька О.Й.

01 квітня 2024 року відповідно до програми підготовки фахівців ДМТФК з освітніх компонентів “Навчальна практика з фінансового обліку”, “Інформаційні технології”, “Фінансовий облік,” “Податкова система” викладачі Ольга Мачишин та Наталія Стебельська провели виїзне заняття-екскурсію в умовах роботи бухгалтерії “Рубікон-інтер” із здобувачами освіти групи БО-31 спеціальності “Облік і оподаткування”.
Студенти ознайомилися з реєстрацією податкових накладних, роботою електронного кабінету платника податків, первинною документацією з обліку основних засобів, сировини, матеріалів, заробітної плати, реалізації продукції та ін.
Такі заняття активізують пізнавальну діяльність, формують стійкі професійні інтереси, мотивують здобувачів освіти до набуття нових знань та навичок , дають можливість побачити, як поєднується теорія з практикою.

Майстер-клас із заповнення бухгалтерських первинних документів

04 квітня 2024 року цикловою комісією спецдисциплін спеціальності 071 Облік та оподаткування було проведено майстер – клас з заповнення бухгалтерських первинних документів. Учасниками майстер-класу були студенти коледжу групи БО- 31, запрошені студенти Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу Анастасія Андибур, Ірина Ганусяк, Соломія Лев, Крістіна Гусак, Христина Зубрицька (керівники викладачі спецдисциплін Леся Гуран та Наталія Андибур), студенти Самбірського фахового коледжу економіки та інформаційних технологій Анна Андрієчко, Вікторія Ліхоцька, Ілона Кузьмич(керівники викладачі спецдисциплін Надія Шлапак та Ольга Долубовська). Метою заходу було ознайомлення студентів коледжу та запрошених учасників із заповненням бухгалтерських первинних документів та застосування компютерних програм, проведення аналогії з паперовими носіями облікової інформації. Майстер-клас підготували викладачі коледжу Мирослава Конончук, Наталія Стебельська, Ольга Мачишин.


Новини додані цикловою комісією у 2023 році

 • Змагання з питань фінансової грамотності серед студентів 2 і 3 курсів спеціальності 071 “Облік і оподаткування”
  Додано: 14 Листопада 2023

  У рамках проведення тижня циклової комісії спецдисциплін спеціальності 071 "Облік і оподаткування" було організовано змагання з питань фінансової грамотності серед студентів 2 і 3 курсів.


 • «Багряна Леся квітне у віках»
  Додано: 20 Вересня 2023

  Шелестом тихим вербової гiлки, Голосом нiжним тонкої сопiлки, Смутними росами з вiтiв моїх. Я їм тодi проспiваю Все, що колись ти для мене спiвав, Ще як напровеснi тут вигравав, Мрiї збираючи в гаю… Грай же, коханий, благаю! ("Лісова пісня", Леся Українка)


 • Безпека на дорозі – безпека життя
  Додано: 17 Вересня 2023

  14 вересня 2023 року куратор груп БО-11, ДВ-11 Вікторія Черватюк разом з інженером з охорони праці Надією Ільницькою провели тематичний захід «Безпека на дорозі – безпека життя».


 • Захист курсових робіт з “Фінансового обліку”
  Додано: 6 Травня 2023

  03-04 травня відбувся захист курсових робіт з "Фінансового обліку" здобувачів освіти спеціальності 071 "Облік і оподаткування" у групі БО-31 . На захисті були присутні: завідувач відділення ЯЦИНИЧ Оксана, голова циклової комісії спецдисциплін  МАЧИШИН Ольга,   викладачі спецдисциплін КОНОНЧУК Мирослава, СТЕБЕЛЬСЬКА Наталія. 


 • Конкурс “Кращий за професією” спеціальності “Облік і оподаткування”.
  Додано: 13 Квітня 2023

  6 квітня відбувся конкурс "Кращий за професією" спеціальності "Облік і оподаткування".


 • Всеукраїнська олімпіада із бухгалтерського обліку
  Додано: 30 Березня 2023

  Студенти Дрогобицького механіко-  технологічного фахового коледжу Владика Марія та Марків Вероніка зайняли 1 місце у Всеукраїнській олімпіаді із бухгалтерського обліку, яка проходила в Національному університеті "Львівська політехніка".


Новини додані цикловою комісією у 2022 році

 • Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Всеосвіта Осінь- 2022»
  Додано: 11 Грудня 2022

  У рамках проведення Всеукраїнської інтернет-олімпіади «Всеосвіта Осінь-2022» студенти І курсу спеціальностей 071. Облік і оподаткування та 151. Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Дрогобицького механіко-технологічного фахового коледжу брали участь в олімпіаді з інформатики, за що одержали сертифікати про участь, а саме:


 • Олімпіади з предметів “Бухгалтерський облік” та “Фінансовий облік”
  Додано: 1 Грудня 2022

  У рамках проведення тижня циклової комісії в коледжі відбулись олімпіади з предметів "Бухгалтерський облік" та "Фінансовий облік".


 • Знай наших
  Додано: 1 Грудня 2022

  Студентство – це молода кров, що пульсує в жилах суспільства і не дає йому опустити руки в найскладніші моменти.